DSC_6724

Pogoń Siedlce w swoim pierwszym sobotnim spotkaniu sparingowym wygrała z III-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 3:0.

Do przerwy siedlczanie prowadzili 1:0. Gola zdobył w 28 minucie Cezary Demianiuk po wycofaniu futbolówki przez Tomasz Walczaka. Po zmianie stron prowadzenie podwyższył Piotr Pyrdoł uderzając z dystansu wprost w okienko bramki rywala. W końcówce spotkania wynik ustalił Pyrdoł wykorzystując błąd defensywy Świtu.

Drugi sparing Pogoń rozpocznie o 14:30. Przeciwnikiem będzie III-ligowa Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:0 (1:0)

Bramki: Cezary Demianiuk 28, Piotr Pyrdoł 65, 86

Pogoń: 1. Jakub Burek – 4. Przemysław Misiak, 31. Ernest Dzięcioł, 19. Meik Karwot – 99. Bartosz Wicenciak, 16. Jakub Sinior, 6. Lukáš Hrnčiar (46, 8. Piotr Pyrdoł), 7. Damian Szuprytowski, 10. Krystian Miś (63, 98. Titas Milašius) – 15. Tomasz Walczak (63, 29. Danny Babor), 56. Cezary Demianiuk

Żółte kartki: Bartosz Mikołajczyk 52, 84 (Świt, dwie)

Sędzia: Tomasz Jastrzębski (Siedlce)