rezerwy

Zespół Damiana Guzka w kolejnym spotkaniu ligi okręgowej pokonał u siebie Sępa Żelechów 10:1.

Mecz był pod kontrolą lidera z Siedlec. Gości było stać jedynie na gola w pierwszej połowie autorstwa Szymona Słyka. Do przerwy Pogoniści schodzili z prowadzeniem 4:1. Po zmianie stron gospodarze dołożyli jeszcze sześć trafień odnotowując tym samym w tym sezonie drugie, ligowe spotkanie z ustrzeloną dwucyfrową ilością goli. Najwięcej bramek w meczu z Sępem zanotował Oliwier Myszkowski – 4.

Następny mecz Pogoń II rozegra w środę 1 maja o 11:00 w Trąbkach z Hutnikiem Huta Czechy.

Liga okręgowa

22 kolejka

Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów 10:1 (4:1)

Bramki: Dawid Jastrzębski 9, Piotr Krasnodębski 16, Oliwier Myszkowski 24, 38, 51, 75, Dawid Dobrzański 62, Paweł Eleryk 63, 66, Bartosz Wicenciak 89 – Szymon Słyk 32

Pogoń II: 12. Krzysztof Popiołek – 23. Dariusz Strus, 4. Marcin Paczkowski (53, 19. Tomasz Borkowski), 3. Adam Lewkowski (71, 13. Bartosz Mlonek) – 10. Bartosz Wicenciak, 6. Kamil Dmowski (50, 16. Paweł Szeląg), 8. Bartosz Borkowski, 11. Oliwier Myszkowski, 18. Piotr Krasnodębski (62, 21. Filip Grochala) – 9. Dawid Jastrzębski (71, 14. Kacper Stankiewicz), 20. Dawid Dobrzański (62, 17. Paweł Eleryk)

Sęp: 1. Dominik Kowalski (53, 12. Mateusz Bryl) – 15. Adrian Korgul, 5. Sebastian Szewczak, 8. Hubert Król, 18. Damian Grzyb – 14. Szymon Kowalski (63, 22. zawodnik nieznany), 21. Michał Licbarski, 20. Jakub Gałkowski, 10. Szymon Słyk, 16. Szymon Kryczka (46, 19. Krystian Dadas) – 11. Sebastian Wdowiak

Żółte kartki: Bartosz Wicenciak 20, Oliwier Myszkowski 89

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)