rezerwy

Pogoń II Siedlce pewnie pokonała trzeci zespół ligi okręgowej – Fenix Siennica 7:0.

Już w 3 minucie strzelanie rozpoczął Danny Babor. Do przerwy siedlczanie dołożyli jeszcze dwa trafienia autorstwa Oliwiera Myszkowskiego i Kacpra Bogusiewicza. Po przerwie dwójka strzeliła jeszcze cztery gole. Dwa gole dołożył Babor kompletując tym samym hattricka, zaś po jednym golu strzelili Dawid Dobrzański i Bartosz Borkowski.

Na meczu obecna była grupa kibiców, która aktywnie wsparła zespół rezerw w walce o V ligę.

Kolejny mecz zespół rezerw zagra w sobotę 18 maja o 17:00 w Zbuczynie z wiceliderem – miejscową Wektrą.

Liga okręgowa

24 kolejka

Pogoń II Siedlce – Fenix Siennica 7:0 (3:0)

Bramki: Danny Babor 3, 58, 83, Oliwier Myszkowski 24, Kacper Bogusiewicz 35, Dawid Dobrzański 86, Bartosz Borkowski 90

Pogoń II: 70. Patryk Szatkowski – 3. Adam Lewkowski, 4. Marcin Paczkowski (85, 13. Bartosz Mlonek), 2. Tomasz Borkowski – 7. Krystian Gryglak (85, 5. Adrian Wrzosek), 6. Kamil Dmowski (71, 14. Paweł Szeląg), 8. Kacper Bogusiewicz, 19. Bartosz Borkowski, 9. Dawid Jastrzębski (75, 18. Piotr Krasnodębski) – 10. Oliwier Myszkowski (50, 16. Dawid Dobrzański), 17. Danny Babor

Fenix: 23. Michał Jaworski – 2. Bartosz Miros (62, 15. Paweł Posiewka), 17. Dariusz Osica (84, 3. Konrad Okrzeja), 98. Kacper Piętka, 7. Piotr Markowski (69, 5. Kamil Rutkowski) – 6. Kacper Zagrabski (46, 20. Kacper Nastaga), 10. Konrad Pawlak (46, 11. Tomasz Witowski), 14. Mikołaj Góras (81, 13. Michał Bieliński), 19. Karol Szczęsny, 16. Kamil Walas – 8. Dawid Matak

Żółte kartki: Dawid Jastrzębski 15 – Kacper Nastaga 48, Kamil Walas 63

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)