Pogoń Biznes Klub to grupa skupia  przedsiębiorców, menedżerów i właścicieli firm wspierających MKP Pogoń Siedlce. Regularne spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Pogoń Biznes Klubu.

Stworzyliśmy regularne spotkania dla przedsiębiorców z Siedlec i okolic, którzy w ramach członkostwa w Klubie rozwijają biznes w oparciu o relacje. Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy spotkania informacyjne, na których Goście mają możliwość poznać działalność Pogoń Biznes Klubu oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.

Jeśli prowadzisz firmę w Siedlcach lub okolicach, jesteś kibicem MKP Pogoń Siedlce i chcesz, aby nasz klub był chlubą regionu i promocją miasta – dołącz do nas! Jeśli chcesz dołączyć do grupy siedleckich przedsiębiorców lub chcesz dowiedzieć się jaka jest idea i zasady Pogoń Biznes Klubu to zapraszamy do kontaktu.

Link do fanpage’a: 

Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy wspierają ten sam klub.
Gwarantujemy inspirujące spotkanie z najlepszymi ekspertami!

Kontakt ws. najbliższego spotkania

marketing@mkppogonsiedlce.pl

Do zobaczenia!