RUNDA WIOSENNA SEZONU 2017/18

 

GRAFICZNY PLAN WEJŚĆ NA SEKTORY – Kliknij

Ceny biletów nie uległy zmianie w porównaniu do ubiegłej rundy. Nadal będzie prowadzona przedsprzedaż przed każdym spotkaniem ligowym, a bilety dostępne będą jak zwykle w tygodniu poprzedzającym dane spotkanie w cenie niższej niż wejściówki zakupione w dniu meczu (godziny otwarcia kas przed meczem zostaną ustalone na bieżąco). Dla biletów ulgowych odpowiednio 10/13 zł, a dla normalnych 20/25 zł oraz 5 zł na sektor F3 (grupa zorganizowana kibiców).

W PRZEDSPRZEDAŻY BILETY NA SEKTOR F3 DOSTĘPNE JEDYNIE W SKLEPIE STREET SIDE SIEDLCE W CENIE 5 ZŁ. W DNIU MECZU BILETY NA SEKTOR F3 DOSTĘPNE W KASACH KLUBU W CENACH 13 ZŁ ULGOWY, 25 ZŁ NORMALNY

Ceny karnetów prezentują się następująco: ULGOWY (60 zł), NORMALNY (120 zł), DZIECIĘCY na sektor rodzinny (8 zł), karnet VIP SILVER 250 zł. W karnecie VIP SILVER nie jest wliczony katering tylko miejsce w sektorze VIP.

 

wX2KGDf

Osobom posiadającym karnet w rundzie jesiennej bieżącego sezonu została przypisana rezerwacja tych samych miejsc i sektorów. Każda osoba będzie mogła zakupić karnet na te same miejsce co w rundzie wiosennej do dnia 23 lutego. Po tym terminie nastąpi sprzedaż otwarta.

Karnety będzie można nabywać od dnia 8 lutego – szczegóły wkrótce na stronie głównej w zakładce Karnety.

 

KARNETY MOŻNA NABYWAĆ:

Przedsprzedaż karnetów w GALERII SPORTOWEJ przy ul. SOKOŁOWSKIEJ 33 w godzinach otwarcia sklepu, tj:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK10.00 – 19.00

SOBOTA, 10.00 – 15.00

NIEDZIELA – sklep nieczynny

 

Przedsprzedaż karnetów w dni robocze w KASIE STADIONU przy ul. JANA PAWŁA II 6 w tygodniu poprzedzającym mecz (godziny i terminy zostaną ustalone na bieżąco i ogłoszone na stronie)

Sprzedaż w KASACH STADIONU w dniu meczu (informacja na bieżąco na stronie)

 

Istnieje także możliwość wyrobienia Karty Kibica (tylko i wyłącznie w kasie stadionu przy ul. Jana Pawła II 6), która kosztuje 15 zł i wiąże się z wpisaniem do bazy danych kibiców. Karta kibica jest ważna przez 5 lat i istnieje możliwość jej doładowywania przed każdym spotkaniem w kasie na stadionie lub poprzez zakup biletów w systemie on-line. 

 

BILETY MOŻNA NABYWAĆ:

Przedsprzedaż biletów w GALERII SPORTOWEJ przy ul. SOKOŁOWSKIEJ 33 w tygodniu poprzedzającym mecz w godzinach otwarcia sklepu, tj:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 10.00 – 19.00

SOBOTA, 10.00 – 15.00

NIEDZIELA – sklep nieczynny

 

Przedsprzedaż biletów w dni robocze w KASIE STADIONU przy ul. JANA PAWŁA II 6 w tygodniu poprzedzającym mecz (godziny i terminy zostaną ustalone na bieżąco i ogłoszone na stronie)

Sprzedaż w KASACH STADIONU w dniu meczu (informacja na bieżąco na stronie)

 

Miejski Klub Piłkarski „Pogoń” Siedlce informuje, że istnieje możliwość nabycia biletów (nie ma możliwości nabycia karnetu) na poszczególne mecze przez system on-line. Informacje oraz możliwość kupna już wkrótce na stronie (www.siedlce.kupbilety.pl).

 

Bilety i karnety ulgowe przysługują: uczniom, osobom niepełnosprawnym wraz z opiekunem, członkom Klubu, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz kobietom.

Przypominamy iż każda osobą, która zakupiła bilet / karnet w trakcje wejścia na stadion powinna takowy posiadać przy sobie wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem (najlepiej dowód osobisty) w celu okazania, jeśli zostanie o to poproszona w celu zweryfikowania danych z zakupionego biletu / karnetu z dowodem tożsamości. W momencie braku bądź nie zgodności danych z dowodu tożsamości z biletem osoba taka zostanie niewpuszczona na stadion.

Osoby, który posiadają uprawnienia do zerowych biletów tj. sędziowie piłkarscy winni swoje zgłoszenie przesłać na e-mail (biuro@mkppogonsiedlce.pl) do czwartku poprzedzającego mecz.

VOUCHERY wymieniane są na bilety zerowe do dnia poprzedzającego mecz.

 

W DNIU MECZU NIE WYDAJEMY ZEROWYCH BILETÓW!!!!

 

MKP POGOŃ SIEDLCE ZWRACA SIĘ Z WIELKĄ PROŚBĄ DO KIBICÓW O NABYWANIE BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY W CELU UNIKNIĘCIA KŁOPOTU Z NABYCIEM BILETU W DNIU MECZU.

 

STREFA MAŁEGO KIBICA – SEKTOR RODZINNY

Strefa Małego Kibica to specjalnie wyznaczone sektory B1, B2 i B3 o pojemności 300 miejsc siedzących.

Do sektora mogą wejść dzieci do lat 13 wyłącznie pod opieką osób dorosłych (minimum jednej).

Cena biletu dziecięcego dla dziecka zasiadającego w Sektorze Rodzinnym wynosi 1 zł, natomiast osoba dorosła płaci zwykłą cenę biletu. Dzieciom zasiadającym na pozostałych sektorach siedleckiego stadionu przysługuje bilet ulgowy wg cennika.

W Strefie Małego Kibica obowiązuje zakaz palenia tytoniu, śmiecenia oraz spożywania alkoholu.