RUNDA WIOSENNA SEZONU 2015/16

GRAFICZNY PLAN WEJŚĆ NA SEKTORY – Kliknij

AKTUALNE CENY BILETÓW I KARNETÓW – RUNDA WIOSENNA 2015-2016

.

Ceny biletów nie uległy zmianie w porównaniu do rundy wiosennej ubiegłego sezonu. Nadal będzie prowadzona przedsprzedaż przed każdym spotkaniem ligowym, a bilety dostępne będą jak zwykle w tygodniu poprzedzającym dane spotkanie w cenie niższej niż wejściówki zakupione w dniu meczu. Dla biletów ulgowych odpowiednio 10/13 zł, a dla normalnych 20/25 zł oraz 5 zł na sektor F3 (grupa zorganizowana kibiców). 

.

W PRZEDSPRZEDAŻY BILETY NA SEKTOR F3 DOSTĘPNE JEDYNIE W SKLEPIE STREET SIDE SIEDLCE W CENIE 5 ZŁ. W DNIU MECZU BILETY NA SEKTOR F3 DOSTĘPNE W KASACH KLUBU W CENACH 13 ZŁ ULGOWY, 25 ZŁ NORMALNY

.

Zmianie uległy ceny karnetów na wiosenną rundę w związku z większą ilością meczów na własnym Stadionie oraz został zastąpiony karnet VIP GOLD na SILVER. Tak samo jak w przypadku biletów, również karnety będzie można nabywać w niżej cenie w przedsprzedaży, która rozpocznie się 12 lutego i potrwa do 29 lutego, po czym ceny karnetów będą wyższe do pierwszego meczu tj. do 11 marca. Po pierwszym meczu cena karnetu normalnego wynosić będzie 140 zł, a po drugim 120 zł. Po trzecim spotkaniu ligowym karnetów nie będzie można nabywać.

.

Ceny karnetów prezentują się następująco: ULGOWY 70/80 zł, NORMALNY 130/160 zł, DZIECIĘCY na sektor rodzinny 9 zł, karnet VIP SILVER 250 zł. W karnecie VIP SILVER nie jest wliczony katering tylko miejsce w sektorze VIP.

.

Karnety można nabywać od piątku tj. 12 lutego – szczegóły dotyczące 

.

OD RUNDY WIOSENNEJ OBECNEGO SEZONU NIE JEST WYMAGANY WIZERUNEK TWARZY W BAZIE DANYCH KIBICÓW (Ustawa z dnia 11 września 2015 r. o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych).

.

Miejski Klub Piłkarski „Pogoń” Siedlce informuje, że istnieje możliwość nabycia biletów na poszczególne mecze przez system on-line. Informacje oraz możliwość kupna już wkrótce na stronie (www.siedlce.kupbilety.pl).

.

Istnieje także możliwość wyrobienia Karty Kibica, która kosztuje 15 zł i wiąże się z wpisaniem do bazy danych kibiców. Karta kibica jest ważna przez 5 lat i istnieje możliwość jej doładowywania przed każdym spotkaniem w kasie na stadionie lub poprzez zakup biletów w systemie on-line. Zakupiony karnet jest jednocześnie kartą kibica.

.

Dostępne sposoby zakupu biletów :

.

Przedsprzedaż w kasach stadionu w tygodniu poprzedzającym mecz.

 .

W dni robocze w godzinach:

Wtorek, Środa, Czwartek oraz Piątek 15.00 – 19.00

Sobota/Niedziela (informację na bieżąco)

.

Sprzedaż w kasach stadionu w dniu meczu (informacja na bieżąco na stronie)

.

Bilety i karnety ulgowe przysługują: uczniom, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz kobietom.

.

Przypominamy iż każda osobą, która zakupiła bilet / karnet w trakcje wejścia na stadion powinna takowy posiadać przy sobie wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem (najlepiej dowód osobisty) w celu okazania, jeśli zostanie o to poproszona w celu zweryfikowania danych z zakupionego biletu / karnetu z dowodem tożsamości. W momencie braku bądź nie zgodności danych z dowodu tożsamości z biletem osoba taka zostanie niewpuszczona na stadion.

.

Osoby, który posiadają uprawnienia do zerowych biletów tj. sędziowie piłkarscy winni swoje zgłoszenie przesłać na meila (biuro@mkppogonsiedlce.pl) do czwartku poprzedzającego mecz.

.

VOUCHERY wymieniane są na bilety zerowe do soboty poprzedzającą mecz.

.

W DNIU MECZU NIE WYDAJEMY ZEROWYCH BILETÓW!!!!

.

MKP POGOŃ SIEDLCE ZWRACA SIĘ Z WIELKĄ PROŚBĄ DO KIBICÓW O NABYWANIE BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY W CELU UNIKNIĘCIA KŁOPOTU Z NABYCIEM BILETU W DNIU MECZU.

 .

STREFA MAŁEGO KIBICA – SEKTOR RODZINNY

.

Strefa Małego Kibica to specjalnie wyznaczone sektory B1, B2 i B3 o pojemności 300 miejsc siedzących.

 .

Do sektora mogą wejść dzieci do lat 13 wyłącznie pod opieką osób dorosłych(minimum jednej).

Cena biletu dziecięcego dla dziecka zasiadającego w Sektorze Rodzinnym wynosi 1 zł, natomiast osoba dorosła płaci zwykłą cenę biletu. Dzieciom zasiadającym na pozostałych sektorach siedleckiego stadionu przysługuje bilet ulgowy.

 .

Na sektorze rodzinnym zapewnione będą zabawy animacyjne dla najmłodszych m.in. malowanie twarzy, spotkania z zawodnikami, którzy uczestniczyli w meczu, spotkanie z Klubową Maskotką lub Maskotkami Sponsorów, a także liczne konkursy takie jak konkursy z niespodziankami: słodycze, balony, klubowe gadżety oraz akcje interaktywne np. zdjęcia na stronę klubową oraz fanpage klubu.

 .

W Strefie Małego Kibica obowiązuje zakaz palenia tytoniu, śmiecenia oraz spożywania alkoholu.