RUNDA JESIENNA SEZONU 2017/18

 

GRAFICZNY PLAN WEJŚĆ NA SEKTORY – Kliknij

.

Ceny biletów nie uległy zmianie w porównaniu do ubiegłego sezonu. Nadal będzie prowadzona przedsprzedaż przed każdym spotkaniem ligowym, a bilety dostępne będą jak zwykle w tygodniu poprzedzającym dane spotkanie w cenie niższej niż wejściówki zakupione w dniu meczu (godziny otwarcia kas przed meczem zostaną ustalone na bieżąco). Dla biletów ulgowych odpowiednio 10/13 zł, a dla normalnych 20/25 zł oraz 5 zł na sektor F3 (grupa zorganizowana kibiców). 

.

W PRZEDSPRZEDAŻY BILETY NA SEKTOR F3 DOSTĘPNE JEDYNIE W SKLEPIE STREET SIDE SIEDLCE W CENIE 5 ZŁ. W DNIU MECZU BILETY NA SEKTOR F3 DOSTĘPNE W KASACH KLUBU W CENACH 13 ZŁ ULGOWY, 25 ZŁ NORMALNY

.

Zmianie uległy ceny karnetów na rundę jesienną w związku z większą ilością meczów na własnym stadionie. Rozpoczęcie sprzedaży (informacja na bieżąco na stronie głównej)

.

Ceny karnetów prezentują się następująco: ULGOWY (70 zł), NORMALNY (140 zł), DZIECIĘCY na sektor rodzinny (9 zł), karnet VIP SILVER 250 zł. W karnecie VIP SILVER nie jest wliczony katering tylko miejsce w sektorze VIP.

.

bilety 2

.

Osobom posiadającym karnet w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu została przypisana rezerwacja tych samych miejsc i sektorów. Każda osoba będzie mogła zakupić karnet na te same miejsce co w rundzie jesiennej do dnia 28 lipca. Po tym terminie nastąpi sprzedaż otwarta.

.

Karnety będzie można nabywać od dnia 12 lipca od godziny 13.00 – szczegóły na stronie głównej w zakładce Karnety 2017/2018 

.

NIE JEST WYMAGANY WIZERUNEK TWARZY W BAZIE DANYCH KIBICÓW (Ustawa z dnia 11 września 2015 r. o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych).

.

Miejski Klub Piłkarski „Pogoń” Siedlce informuje, że istnieje możliwość nabycia biletów (nie ma możliwości nabycia karnetu) na poszczególne mecze przez system on-line. Informacje oraz możliwość kupna już wkrótce na stronie (www.siedlce.kupbilety.pl).

.

Istnieje także możliwość wyrobienia Karty Kibica, która kosztuje 15 zł i wiąże się z wpisaniem do bazy danych kibiców. Karta kibica jest ważna przez 5 lat i istnieje możliwość jej doładowywania przed każdym spotkaniem w kasie na stadionie lub poprzez zakup biletów w systemie on-line. Zakupiony karnet jest jednocześnie kartą kibica.

.

Dostępne sposoby zakupu biletów :

.

Przedsprzedaż w kasach stadionu w tygodniu poprzedzającym mecz.

 .

W dni robocze (godziny i terminy zostaną ustalone na bieżąco i ogłoszone na stronie)

.

Sprzedaż w kasach stadionu w dniu meczu (informacja na bieżąco na stronie)

.

Bilety i karnety ulgowe przysługują: uczniom, osobom niepełnosprawnym wraz z opiekunem, członkom Klubu, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz kobietom.

.

Przypominamy iż każda osobą, która zakupiła bilet / karnet w trakcje wejścia na stadion powinna takowy posiadać przy sobie wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem (najlepiej dowód osobisty) w celu okazania, jeśli zostanie o to poproszona w celu zweryfikowania danych z zakupionego biletu / karnetu z dowodem tożsamości. W momencie braku bądź nie zgodności danych z dowodu tożsamości z biletem osoba taka zostanie niewpuszczona na stadion.

.

Osoby, który posiadają uprawnienia do zerowych biletów tj. sędziowie piłkarscy winni swoje zgłoszenie przesłać na e-mail (biuro@mkppogonsiedlce.pl) do czwartku poprzedzającego mecz.

.

VOUCHERY wymieniane są na bilety zerowe do dnia poprzedzającego mecz.

.

W DNIU MECZU NIE WYDAJEMY ZEROWYCH BILETÓW!!!!

.

MKP POGOŃ SIEDLCE ZWRACA SIĘ Z WIELKĄ PROŚBĄ DO KIBICÓW O NABYWANIE BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY W CELU UNIKNIĘCIA KŁOPOTU Z NABYCIEM BILETU W DNIU MECZU.

 .

STREFA MAŁEGO KIBICA – SEKTOR RODZINNY

.

Strefa Małego Kibica to specjalnie wyznaczone sektory B1, B2 i B3 o pojemności 300 miejsc siedzących.

 .

Do sektora mogą wejść dzieci do lat 13 wyłącznie pod opieką osób dorosłych (minimum jednej).

.

Cena biletu dziecięcego dla dziecka zasiadającego w Sektorze Rodzinnym wynosi 1 zł, natomiast osoba dorosła płaci zwykłą cenę biletu. Dzieciom zasiadającym na pozostałych sektorach siedleckiego stadionu przysługuje bilet ulgowy wg cennika.

 .

W Strefie Małego Kibica obowiązuje zakaz palenia tytoniu, śmiecenia oraz spożywania alkoholu.