RUNDA JESIENNA SEZONU 2020-21

 

GRAFICZNY PLAN WEJŚĆ NA SEKTORY – Kliknij

GODZINY SPRZEDAŻY BILETÓW NA MECZ Z HUTNIKIEM KRAKÓW.

GODZINY PRZEDSPRZEDAŻY BILETÓW NA MECZ Z HUTNIKIEM

STADION ROSRRIT W SIEDLCACH, UL. JANA PAWŁA II 6

ŚRODA-PIĄTEK

  • KASA NA STADIONIE: 12:00-16:00

SOBOTA

  • KASA NA STADIONIE: 11:00-14:00

 

MKP POGOŃ SIEDLCE PROSI O WCZEŚNIEJSZE PRZYBYWANIE NA STADION PRZED MECZEM CELEM UNIKNIĘCIA KOLEJEK PODCZAS WEJŚCIA NA DANE SPOTKANIE.

 

KARTY KIBICA ZAKUPIONE W POPRZEDNICH SEZONACH (KARTA NIEBIESKA I VIP SILVER) SĄ KARTAMI AKTUALNYMI I DZIAŁAJĄCYMI. OSOBA KTÓRA MA KARTĘ I ZAKUPI BILET LUB KARNET, TO NA BILECIE POTWIERDZAJĄCYM MIEJSCE NA SEKTORZE NIE WYŚWIETLI SIĘ KOD KRESKOWY. PRZYKŁADAJĄC KARTĘ DO CZYTNIKA PRZY KOŁOWROTKU WCHODZIMY NA STADION

 

OSOBY POSIADAJĄCE KARTY KIBICA POWINNY MIEĆ JĄ PODCZAS WEJŚCIA NA MECZ. W PRZYPADKU BRAKU KARTY PROSIMY O ZGŁOSZENIE DO KASY W CELU PONOWNEGO WYROBIENIA LUB ZABLOKOWANIA UTRACONEJ KARTY.

 

WYROBIENIE KARTY KIBICA NIE JEST JEDNOZNACZNE Z ZAKUPEM BILETU, KARTA KIBICA UMOŻLIWIA WSTĘP NA STADION PO WCZEŚNIEJSZYM ZAKUPIENIU BILETU (MAJĄC AKTUALNĄ KARTĘ KIBICA NIE WYŚWIETLI SIĘ KOD KRESKOWY NA BILECIE LUB KARNECIE), KAŻDA OSOBA WCHODZĄCA NA STADION WINNA MIEĆ PRZY SOBIE POTWIERDZENIE ZAKUPU BILETU LUB KARNETU Z WYZNACZONYM MIEJSCEM NA STADIONIE ORAZ OBOWIĄZKOWY DOKUMENT TOŻSAMOŚCI STWIERDZAJĄCY ZGODNOŚĆ DANYCH Z BILETEM LUB KARNETEM

 

NIE WAŻNE SĄ KARTY VIP GOLD, OSOBY POSIADAJĄCE TAKĄ KARTĘ NIE MOGĄ ZOSTAĆ WPUSZCZENI NA MECZ.

 

ZAKUP BILETÓW ON-LINE MOŻLIWY JEST TYLKO W PRZYPADKU REJESTRACJI OSOBY W BAZIE DANYCH SYSTEMU SPRZEDAŻY BILETÓW TJ. OSOBA KTÓRA PIERWSZY RAZ CHCE ZAKUPIĆ BILET MUSI ZOSTAĆ ZWERYFIKOWANA BEZPOŚREDNIO W KASIE BILETOWEJ. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAŁOŻENIA KONTA W BAZIE DANYCH PRZEZ INTERNET, A TYM SAMYM ZAKUPU BILETU

 

W PRZYPADKU PROBLEMÓW Z WYDRUKOWANIEM BILETU ZAKUPIONEGO ON-LINE LUB INNYCH PROBLEMÓW Z ZAKUPEM BILETU ON-LINE, PROSIMY O KONTAKT NA ADRES E-MAIL: bilety@arm.siedlce.pl

 

CENY BILETÓW:

15 zł – BILET NORMALNY

8 zł – BILET ULGOWY

5 zł – BILET DLA GRUPY ZORGANIZOWANEJ

1 zł – BILET DZIECIĘCY (do lat 13)

 

Miejski Klub Piłkarski „Pogoń” Siedlce informuje, że istnieje możliwość nabycia biletów na poszczególne mecze przez system on-line. Informacje oraz możliwość kupna już wkrótce na stronie (KUPBILET).

Bilety i karnety ulgowe przysługują: uczniom, osobom niepełnosprawnym wraz z opiekunem, członkom Klubu, studentom, emerytom i rencistom, po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżki oraz kobietom.

Przypominamy iż każda osobą, która zakupiła bilet / karnet w trakcje wejścia na stadion powinna takowy posiadać przy sobie wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem (najlepiej dowód osobisty) w celu okazania, jeśli zostanie o to poproszona w celu zweryfikowania danych z zakupionego biletu / karnetu z dowodem tożsamości. W momencie braku bądź nie zgodności danych z dowodu tożsamości z biletem osoba taka zostanie niewpuszczona na stadion.

Osoby, który posiadają uprawnienia do zerowych biletów tj. sędziowie piłkarscy winni swoje zgłoszenie przesłać na e-mail (biuro@mkppogonsiedlce.pl) do czwartku poprzedzającego mecz.

VOUCHERY wymieniane są na bilety zerowe do dnia poprzedzającego mecz.

 

W DNIU MECZU NIE WYDAJEMY ZEROWYCH BILETÓW!!!!

 

MKP POGOŃ SIEDLCE ZWRACA SIĘ Z WIELKĄ PROŚBĄ DO KIBICÓW O NABYWANIE BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY W CELU UNIKNIĘCIA KŁOPOTU Z NABYCIEM BILETU W DNIU MECZU.

 

STREFA MAŁEGO KIBICA – SEKTOR RODZINNY

Strefa Małego Kibica to specjalnie wyznaczone sektory B1, B2 i B3 o pojemności 300 miejsc siedzących.

Do sektora mogą wejść dzieci do lat 13 wyłącznie pod opieką osób dorosłych (minimum jednej).

Cena biletu dziecięcego dla dziecka zasiadającego w Sektorze Rodzinnym wynosi 1 zł, natomiast osoba dorosła płaci zwykłą cenę biletu. Dzieciom zasiadającym na pozostałych sektorach siedleckiego stadionu przysługuje bilet ulgowy wg cennika.

W Strefie Małego Kibica obowiązuje zakaz palenia tytoniu, śmiecenia oraz spożywania alkoholu.

Aktualizacja danych w systemie sprzedaży biletów

Imię

Nazwisko

Adres email

Pierwsze 3 i ostatnie 3 cyfry numeru PESEL