apostel Henryk Paweł Apostel – ur. 29/01/1941 r. (Bytom). W latach 1974–1977 trenerem MKP Pogoń Siedlce (wtedy jako MKS Pogoń Siedlce) był późniejszy selekcjoner reprezentacji Polski Henryk Apostel, był to jego debiut w karierze trenerskiej.
Janusz Żmijewski – ur. 04/03/1943 r. (Radzymin). Piłkarz Pogoni w latach 1977-1978, wybitny piłkarz Legii Warszawa, reprezentant Polski. Członek Galerii sław Legii.
kiełb jacek Jacek Kiełb – urodzony 10 stycznia 1988 r. w Siedlcach. Dwukrotny reprezentant Polski. W Pogoni rozegrał w dorosłej piłce półtora sezonu. Przeniósł się potem do występującej w Ekstraklasie Korony Kielce. Dobrymi występami zwrócił na siebie uwagę Lecha Poznań, do którego trafił w 2010 roku. Następnie reprezentował Polonię Warszawa, Koronę Kielce, Śląsk Wrocław i Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Rozegrał ponad 200 spotkań w polskiej ekstraklasie.
golos Konrad Gołoś – ur. 15/09/1982 r. (Siedlce). Trzykrotny reprezentant Polski. Traktowany jako wychowanek Pogoni, mimo, iż pierwsze kroki w piłce stawiał na boisku w Chodowie w miejscowym klubie Zryw. Dopiero w 1996 roku rozpoczął treningi w siedleckim klubie. W 2004 roku trafił na sezon do Radomiaka Radom. Kolejnym jego klubem była warszawska Polonia. Po dobrym sezonie przeszedł do Wisły Kraków. W między czasie był dwukrotnie wypożyczany. Raz do Polonii Warszawa i raz do Górnika Zabrze. W lecie 2008 roku Gołoś doznał kontuzji kolana i przeszedł operację. Gdy wracał do zdrowia zachorował na boreliozę. Dwa lata później zakończył karierę piłkarską z powodu kontuzji kolana.
artur-boruc Artur Boruc – urodzony 20 lutego 1980 r. w Siedlcach. Rozegrał 65 spotkań w reprezentacji Polski, co jest rekordem wśród bramkarzy. Swoją karierę rozpoczął w III-ligowej Pogoni Siedlce. Stamtąd odszedł do rezerw stołecznej Legii. Potem przez pół sezonu reprezentował barwy Dolcana Ząbki, do którego był wypożyczony. Po tym krótkim epizodzie powrócił do Legii, gdzie powoli stawał się numerem jeden w bramce legionistów. W 2005 roku odszedł do Celticu Glasgow. W stolicy Szkocji Boruc występował przez 5 sezonów. W lecie 2010 roku wychowanek Pogoni opuścił Glasgow i przeniósł się do włoskiej Serie A, a konkretnie do Fiorentiny. We Florencji przyszło mu rywalizować z uznanym Francuzem Sebastianem Freyem. Boruc wygrał tę rywalizację i został numerem 1 we włoskiej drużynie. W 2012 roku opuścił włoski klub i przeniósł się do Anglii. Najpierw występował w Southampton FC, a od 2014 roku Bournemouth FC. W 2020 roku powrócił do Legii Warszawa. Bezsprzecznie jest najbardziej utytułowanym wychowankiem w historii MKP.
Jerzy Krzyżanowski – ur. 6/04/1955 r. (Siedlce). Wychowanek i piłkarz Pogoni w latach 70. Na początku lat 80. reprezentując barwy Lecha Poznań, dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski.