logo pbk czarne
Pogoń Biznes Klub to grupa networkingowa skupiająca przedsiębiorców, menedżerów i właścicieli firm wspierających MKP Pogoń Siedlce. Regularne spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Pogoń Biznes Klubu.

Stworzyliśmy regularne spotkania dla przedsiębiorców z Siedlec i okolic, którzy podczas spotkania rozwijają biznes w oparciu o relacje. Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy spotkania informacyjne, na których Goście mają możliwość poznać działalność Pogoń Biznes Klubu oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.

Jeśli prowadzisz firmę w Siedlcach lub okolicach, jesteś kibicem MKP Pogoń Siedlce, piłki nożnej i chcesz, aby nasz klub był chlubą regionu i promocją miasta – dołącz do nas! Jeśli chcesz dołączyć do grupy siedleckich przedsiębiorców lub chcesz dowiedzieć się jaka jest idea i zasady Pogoń Biznes Klubu to zapraszamy na jedno z najbliższych spotkań.

Link do fanpage’a: 

Stała konwencja spotkań i świetni prelegenci
Kolacje Biznesowe

19.00 – Rozmowy kuluarowe
19.15 – Przywitanie Gości i wystąpienie Gościa Specjalnego
19.45 – Kolacja i networking
20.00 – Autoprezentacje uczestników
20.45 – Rozmowy kuluarowe

Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy wspierają ten sam klub.
Gwarantujemy inspirujące spotkanie z najlepszymi ekspertami!

SPRAWDŹ PAKIETY SPONSORSKIE I CZŁONKOWSKIE

Kontakt ws. najbliższego spotkania

Michał Osiej
Manager Pogoń Biznes Klubu
+48 509 38 48 58
m.osiej@mkppogonsiedlce.pl

Do zobaczenia!