1 KOLEJKA

Zamłynie Radom Proch Pionki
01/08/2020 11 Listopada 27, 26-600 Radom
-
Podlasie Sokołów Podlaski Pilica Białobrzegi
01/08/2020 Lipowa 54, 08-300 Sokołów Podlaski
-
Hutnik Huta Czechy KS Warka
01/08/2020 Osadnicza 12a, Trąbki, 08-440 Pilawa
0 - 0
Mazowsze Grójec Radomiak II Radom
01/08/2020 Laskowa 17, 05-600 Grójec
4 - 0
Oskar Przysucha Mszczonowianka Mszczonów
01/08/2020 Radomska 29, 26-400 Przysucha
1 - 1
Wilga Garwolin Mazovia Mińsk Mazowiecki
01/08/2020 Sportowa 34, 08-400 Garwolin
0 - 0
Tygrys Huta Mińska MKP Pogoń II Siedlce
01/08/2020 17:00 Siennicka 85, 05-300 Mińsk Mazowiecki
3 - 0

2 KOLEJKA

Mszczonowianka Mszczonów Wilga Garwolin
08/08/2020 Brzoskwiniowa 6, 96-320 Mszczonów
1 - 1
Oskar Przysucha Radomiak II Radom
08/08/2020 Radomska 29, 26-400 Przysucha
9 - 0
KS Warka Mazowsze Grójec
08/08/2020 Nowy Zjazd 8, 05-660 Warka
1 - 1
Pilica Białobrzegi Hutnik Huta Czechy
08/08/2020 11 Listopada 57, 26-800 Białobrzegi
1 - 0
Proch Pionki Podlasie Sokołów Podlaski
08/08/2020 Sportowa 1, 26-670 Pionki
0 - 2
Tygrys Huta Mińska Zamłynie Radom
08/08/2020 Siennicka 85, 05-300 Mińsk Mazowiecki
2 - 0
MKP Pogoń II Siedlce Mazovia Mińsk Mazowiecki
08/08/2020 17:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce
1 - 4

3 KOLEJKA

Podlasie Sokołów Podlaski Tygrys Huta Mińska
15/08/2020 Lipowa 54, 08-300 Sokołów Podlaski
1 - 1
Hutnik Huta Czechy Proch Pionki
15/08/2020 Osadnicza 12a, Trąbki, 08-440 Pilawa
2 - 1
Mazowsze Grójec Pilica Białobrzegi
15/08/2020 Laskowa 17, 05-600 Grójec
0 - 0
Oskar Przysucha KS Warka
15/08/2020 Radomska 29, 26-400 Przysucha
2 - 0
Wilga Garwolin Radomiak II Radom
15/08/2020 Sportowa 34, 08-400 Garwolin
4 - 1
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mszczonowianka Mszczonów
15/08/2020 Sportowa 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki
4 - 0
Zamłynie Radom MKP Pogoń II Siedlce
02/09/2020 15:00 11 Listopada 27, 26-600 Radom
4 - 1

4 KOLEJKA

Radomiak II Radom Mazovia Mińsk Mazowiecki
22/08/2020 Malczewskiego 18, 26-600 Radom
0 - 6
KS Warka Wilga Garwolin
22/08/2020 Nowy Zjazd 8, 05-660 Warka
0 - 1
Pilica Białobrzegi Oskar Przysucha
22/08/2020 11 Listopada 57, 26-800 Białobrzegi
-
Proch Pionki Mazowsze Grójec
22/08/2020 Sportowa 1, 26-670 Pionki
2 - 3
Tygrys Huta Mińska Hutnik Huta Czechy
22/08/2020 Siennicka 85, 05-300 Mińsk Mazowiecki
0 - 1
Zamłynie Radom Podlasie Sokołów Podlaski
22/08/2020 11 Listopada 27, 26-600 Radom
3 - 1
MKP Pogoń II Siedlce Mszczonowianka Mszczonów
22/08/2020 17:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce
1 - 4

5 KOLEJKA

Hutnik Huta Czechy Zamłynie Radom
29/08/2020 Osadnicza 12a, Trąbki, 08-440 Pilawa
1 - 1
Mazowsze Grójec Tygrys Huta Mińska
29/08/2020 Laskowa 17, 05-600 Grójec
0 - 2
Oskar Przysucha Proch Pionki
29/08/2020 Radomska 29, 26-400 Przysucha
0 - 1
Wilga Garwolin Pilica Białobrzegi
29/08/2020 Sportowa 34, 08-400 Garwolin
-
Mazovia Mińsk Mazowiecki KS Warka
29/08/2020 Sportowa 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki
4 - 1
Mszczonowianka Mszczonów Radomiak II Radom
29/08/2020 Brzoskwiniowa 6, 96-320 Mszczonów
10 - 1
Podlasie Sokołów Podlaski MKP Pogoń II Siedlce
29/08/2020 17:00 Lipowa 54, 08-300 Sokołów Podlaski
2 - 2

6 KOLEJKA

KS Warka Mszczonowianka Mszczonów
06/09/2020 Nowy Zjazd 8, 05-660 Warka
3 - 0
Pilica Białobrzegi Mazovia Mińsk Mazowiecki
06/09/2020 11 Listopada 57, 26-800 Białobrzegi
3 - 4
Proch Pionki Wilga Garwolin
06/09/2020 Sportowa 1, 26-670 Pionki
1 - 3
Tygrys Huta Mińska Oskar Przysucha
06/09/2020 Siennicka 85, 05-300 Mińsk Mazowiecki
4 - 2
Zamłynie Radom Mazowsze Grójec
06/09/2020 11 Listopada 27, 26-600 Radom
2 - 0
Podlasie Sokołów Podlaski Hutnik Huta Czechy
06/09/2020 Lipowa 54, 08-300 Sokołów Podlaski
3 - 1
MKP Pogoń II Siedlce Radomiak II Radom
06/09/2020 11:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce
3 - 0

7 KOLEJKA

Mazovia Mińsk Mazowiecki Proch Pionki
12/09/2020 Sportowa 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki
1 - 1
Mszczonowianka Mszczonów Pilica Białobrzegi
12/09/2020 Brzoskwiniowa 6, 96-320 Mszczonów
1 - 4
Oskar Przysucha Zamłynie Radom
12/09/2020 Radomska 29, 26-400 Przysucha
4 - 0
Wilga Garwolin Tygrys Huta Mińska
12/09/2020 Sportowa 34, 08-400 Garwolin
3 - 0
Mazowsze Grójec Podlasie Sokołów Podlaski
12/09/2020 Laskowa 17, 05-600 Grójec
3 - 1
Radomiak II Radom KS Warka
12/09/2020 Malczewskiego 18, 26-600 Radom
4 - 0
Hutnik Huta Czechy MKP Pogoń II Siedlce
12/09/2020 15:00 Osadnicza 12a, Trąbki, 08-440 Pilawa
1 - 0

8 KOLEJKA

Pilica Białobrzegi Radomiak II Radom
20/09/2020 11 Listopada 57, 26-800 Białobrzegi
4 - 3
Proch Pionki Mszczonowianka Mszczonów
20/09/2020 Sportowa 1, 26-670 Pionki
1 - 5
Tygrys Huta Mińska Mazovia Mińsk Mazowiecki
20/09/2020 Siennicka 85, 05-300 Mińsk Mazowiecki
0 - 4
Zamłynie Radom Wilga Garwolin
20/09/2020 11 Listopada 27, 26-600 Radom
4 - 2
Podlasie Sokołów Podlaski Oskar Przysucha
20/09/2020 Lipowa 54, 08-300 Sokołów Podlaski
6 - 1
Hutnik Huta Czechy Mazowsze Grójec
20/09/2020 Osadnicza 12a, Trąbki, 08-440 Pilawa
1 - 0
MKP Pogoń II Siedlce KS Warka
20/09/2020 11:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce
5 - 0

9 KOLEJKA

Mazowsze Grójec MKP Pogoń II Siedlce
26/09/2020 Laskowa 17, 05-600 Grójec
-
Oskar Przysucha Hutnik Huta Czechy
26/09/2020 Radomska 29, 26-400 Przysucha
-
Wilga Garwolin Podlasie Sokołów Podlaski
26/09/2020 Sportowa 34, 08-400 Garwolin
-
Mazovia Mińsk Mazowiecki Zamłynie Radom
26/09/2020 Sportowa 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki
-
Mszczonowianka Mszczonów Tygrys Huta Mińska
26/09/2020 Brzoskwiniowa 6, 96-320 Mszczonów
-
Radomiak II Radom Proch Pionki
26/09/2020 Malczewskiego 18, 26-600 Radom
-
KS Warka Pilica Białobrzegi
26/09/2020 Nowy Zjazd 8, 05-660 Warka
-

10 KOLEJKA

Proch Pionki KS Warka
04/10/2020 Sportowa 1, 26-670 Pionki
-
Tygrys Huta Mińska Radomiak II Radom
04/10/2020 Siennicka 85, 05-300 Mińsk Mazowiecki
-
Zamłynie Radom Mszczonowianka Mszczonów
04/10/2020 11 Listopada 27, 26-600 Radom
-
Podlasie Sokołów Podlaski Mazovia Mińsk Mazowiecki
04/10/2020 Lipowa 54, 08-300 Sokołów Podlaski
-
Hutnik Huta Czechy Wilga Garwolin
04/10/2020 Osadnicza 12a, Trąbki, 08-440 Pilawa
-
Mazowsze Grójec Oskar Przysucha
04/10/2020 Laskowa 17, 05-600 Grójec
-
MKP Pogoń II Siedlce Pilica Białobrzegi
04/10/2020 11:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce
-

11 KOLEJKA

Wilga Garwolin Mazowsze Grójec
10/10/2020 Sportowa 34, 08-400 Garwolin
-
Mazovia Mińsk Mazowiecki Hutnik Huta Czechy
10/10/2020 Sportowa 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki
-
Mszczonowianka Mszczonów Podlasie Sokołów Podlaski
10/10/2020 Brzoskwiniowa 6, 96-320 Mszczonów
-
Radomiak II Radom Zamłynie Radom
10/10/2020 Malczewskiego 18, 26-600 Radom
-
KS Warka Tygrys Huta Mińska
10/10/2020 Nowy Zjazd 8, 05-660 Warka
-
Pilica Białobrzegi Proch Pionki
10/10/2020 11 Listopada 57, 26-800 Białobrzegi
-
Oskar Przysucha MKP Pogoń II Siedlce
10/10/2020 14:00 Radomska 29, 26-400 Przysucha
-

12 KOLEJKA

13 KOLEJKA

14 KOLEJKA

15 KOLEJKA

16 KOLEJKA

17 KOLEJKA

18 KOLEJKA

19 KOLEJKA

20 KOLEJKA

21 KOLEJKA

22 KOLEJKA

23 KOLEJKA

24 KOLEJKA

25 KOLEJKA

26 KOLEJKA