1 KOLEJKA | |
MKP Pogoń Siedlce – ŁKS II Łódź 21/07/2023 17:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
1 - 1 |
Wisła Puławy – Chojniczanka Chojnice 22/07/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
1 - 0 |
Stomil Olsztyn – Zagłębie II Lubin 22/07/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
1 - 2 |
KKS 1925 Kalisz – Radunia Stężyca 22/07/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
0 - 1 |
Hutnik Kraków – Skra Częstochowa 22/07/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
3 - 0 |
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań 22/07/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
2 - 2 |
GKS Jastrzębie – Stal Stalowa Wola 22/07/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
0 - 0 |
Olimpia Grudziądz – Sandecja Nowy Sącz 22/07/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Bytom 22/07/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
0 - 1 |
2 KOLEJKA | |
Chojniczanka Chojnice – Lech II Poznań 29/07/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Elbląg 29/07/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz – Polonia Bytom 29/07/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
1 - 0 |
Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz 29/07/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
1 - 0 |
Radunia Stężyca – Hutnik Kraków 29/07/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin – KKS 1925 Kalisz 29/07/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
0 - 0 |
GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn 29/07/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
1 - 2 |
Wisła Puławy – ŁKS II Łódź 29/07/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
3 - 1 |
MKP Pogoń Siedlce – Stal Stalowa Wola 29/07/2023 17:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
2 - 0 |
3 KOLEJKA | |
ŁKS II Łódź – Chojniczanka Chojnice 05/08/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
3 - 2 |
Wisła Puławy – Stal Stalowa Wola 05/08/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
1 - 1 |
KKS 1925 Kalisz – GKS Jastrzębie 05/08/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
3 - 1 |
Hutnik Kraków – Zagłębie II Lubin 05/08/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
1 - 1 |
Radunia Stężyca – Sandecja Nowy Sącz 05/08/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 1 |
Skra Częstochowa – Polonia Bytom 05/08/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz 05/08/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
1 - 0 |
Lech II Poznań – Kotwica Kołobrzeg 05/08/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
1 - 5 |
Stomil Olsztyn – MKP Pogoń Siedlce 05/08/2023 17:00 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
0 - 0 |
4 KOLEJKA | |
Chojniczanka Chojnice – Kotwica Kołobrzeg 12/08/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań 12/08/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
1 - 2 |
Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg 12/08/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
1 - 2 |
Radunia Stężyca – Polonia Bytom 12/08/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin – Sandecja Nowy Sącz 12/08/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie – Hutnik Kraków 12/08/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
1 - 0 |
Wisła Puławy – Stomil Olsztyn 12/08/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
2 - 1 |
ŁKS II Łódź – Stal Stalowa Wola 12/08/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
3 - 0 |
MKP Pogoń Siedlce – KKS 1925 Kalisz 12/08/2023 17:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
0 - 2 |
5 KOLEJKA | |
Stal Stalowa Wola – Chojniczanka Chojnice 19/08/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
5 - 2 |
Stomil Olsztyn – ŁKS II Łódź 19/08/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
0 - 1 |
KKS 1925 Kalisz – Wisła Puławy 19/08/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg – Radunia Stężyca 19/08/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
0 - 1 |
Lech II Poznań – Skra Częstochowa 19/08/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg – Olimpia Grudziądz 19/08/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
1 - 2 |
GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz 19/08/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
0 - 0 |
Zagłębie II Lubin – Polonia Bytom 19/08/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
3 - 0 |
Hutnik Kraków – MKP Pogoń Siedlce 19/08/2023 17:00 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
1 - 1 |
6 KOLEJKA | |
Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz 26/08/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
1 - 1 |
Skra Częstochowa – Kotwica Kołobrzeg 26/08/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
1 - 0 |
Radunia Stężyca – Lech II Poznań 26/08/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 0 |
Zagłębie II Lubin – Olimpia Elbląg 26/08/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie – Polonia Bytom 26/08/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
4 - 2 |
Wisła Puławy – Hutnik Kraków 26/08/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
0 - 1 |
ŁKS II Łódź – KKS 1925 Kalisz 26/08/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola – Stomil Olsztyn 26/08/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
0 - 1 |
MKP Pogoń Siedlce – Sandecja Nowy Sącz 26/08/2023 17:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
3 - 0 |
7 KOLEJKA | |
Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 02/09/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
2 - 1 |
KKS 1925 Kalisz – Stal Stalowa Wola 02/09/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
1 - 0 |
Hutnik Kraków – ŁKS II Łódź 02/09/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
4 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Puławy 02/09/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie 02/09/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
2 - 1 |
Lech II Poznań – Zagłębie II Lubin 02/09/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg – Radunia Stężyca 02/09/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa 02/09/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
0 - 0 |
Polonia Bytom – MKP Pogoń Siedlce 02/09/2023 17:45 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
1 - 1 |
8 KOLEJKA | |
Chojniczanka Chojnice – Skra Częstochowa 09/09/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
0 - 0 |
Radunia Stężyca – Olimpia Grudziądz 09/09/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
5 - 1 |
Zagłębie II Lubin – Kotwica Kołobrzeg 09/09/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
2 - 3 |
GKS Jastrzębie – Lech II Poznań 09/09/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
0 - 2 |
Wisła Puławy – Polonia Bytom 09/09/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
0 - 0 |
ŁKS II Łódź – Sandecja Nowy Sącz 09/09/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków 09/09/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
2 - 1 |
Stomil Olsztyn – KKS 1925 Kalisz 09/09/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
0 - 3 |
Olimpia Elbląg – MKP Pogoń Siedlce 20/09/2023 18:00 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
1 - 0 |
9 KOLEJKA | |
KKS 1925 Kalisz – Chojniczanka Chojnice 16/09/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
0 - 1 |
Hutnik Kraków – Stomil Olsztyn 16/09/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
2 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz – Stal Stalowa Wola 16/09/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
2 - 0 |
Polonia Bytom – ŁKS II Łódź 16/09/2023 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy 16/09/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
3 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg – GKS Jastrzębie 16/09/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz – Zagłębie II Lubin 16/09/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
0 - 2 |
Skra Częstochowa – Radunia Stężyca 16/09/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
1 - 1 |
Lech II Poznań – MKP Pogoń Siedlce 17/09/2023 12:00 Leśna 52, 64-510 Wronki |
0 - 4 |
10 KOLEJKA | |
MKP Pogoń Siedlce – Kotwica Kołobrzeg 23/09/2023 16:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
3 - 3 |
Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca 24/09/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
5 - 1 |
Zagłębie II Lubin – Skra Częstochowa 24/09/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
0 - 2 |
GKS Jastrzębie – Olimpia Grudziądz 24/09/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
3 - 2 |
Wisła Puławy – Lech II Poznań 24/09/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
2 - 2 |
ŁKS II Łódź – Olimpia Elbląg 24/09/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom 24/09/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
1 - 0 |
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 24/09/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
1 - 0 |
KKS 1925 Kalisz – Hutnik Kraków 24/09/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
3 - 0 |
11 KOLEJKA | |
Hutnik Kraków – Chojniczanka Chojnice 01/10/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
0 - 2 |
Sandecja Nowy Sącz – KKS 1925 Kalisz 01/10/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
0 - 2 |
Polonia Bytom – Stomil Olsztyn 01/10/2023 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
4 - 3 |
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola 01/10/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
0 - 0 |
Lech II Poznań – ŁKS II Łódź 01/10/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
0 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg – Wisła Puławy 01/10/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
3 - 2 |
Skra Częstochowa – GKS Jastrzębie 01/10/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
0 - 0 |
Radunia Stężyca – Zagłębie II Lubin 01/10/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
3 - 0 |
Olimpia Grudziądz – MKP Pogoń Siedlce 01/10/2023 19:25 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
2 - 3 |
12 KOLEJKA | |
Chojniczanka Chojnice – Zagłębie II Lubin 07/10/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie – Radunia Stężyca 07/10/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
1 - 1 |
Wisła Puławy – Olimpia Grudziądz 07/10/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
3 - 1 |
ŁKS II Łódź – Kotwica Kołobrzeg 07/10/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
2 - 3 |
Stal Stalowa Wola – Lech II Poznań 07/10/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
3 - 1 |
Stomil Olsztyn – Olimpia Elbląg 07/10/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
1 - 1 |
KKS 1925 Kalisz – Polonia Bytom 07/10/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
0 - 0 |
Hutnik Kraków – Sandecja Nowy Sącz 07/10/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
1 - 2 |
MKP Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa 07/10/2023 15:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
2 - 1 |
13 KOLEJKA | |
Olimpia Grudziądz – ŁKS II Łódź 14/10/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
1 - 1 |
Skra Częstochowa – Wisła Puławy 14/10/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
4 - 1 |
Zagłębie II Lubin – GKS Jastrzębie 14/10/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
1 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice 14/10/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
1 - 1 |
Polonia Bytom – Hutnik Kraków 14/10/2023 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
0 - 1 |
Olimpia Elbląg – KKS 1925 Kalisz 14/10/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
0 - 0 |
Lech II Poznań – Stomil Olsztyn 14/10/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg – Stal Stalowa Wola 14/10/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
1 - 0 |
Radunia Stężyca – MKP Pogoń Siedlce 15/10/2023 14:00 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 2 |
14 KOLEJKA | |
Chojniczanka Chojnice – GKS Jastrzębie 23/10/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
1 - 0 |
Wisła Puławy – Radunia Stężyca 23/10/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
0 - 1 |
ŁKS II Łódź – Skra Częstochowa 23/10/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
1 - 3 |
Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz 23/10/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
2 - 0 |
Stomil Olsztyn – Kotwica Kołobrzeg 23/10/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
2 - 1 |
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań 23/10/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
2 - 1 |
Hutnik Kraków – Olimpia Elbląg 23/10/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
1 - 0 |
Sandecja Nowy Sącz – Polonia Bytom 23/10/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
3 - 2 |
MKP Pogoń Siedlce – Zagłębie II Lubin 23/10/2023 18:15 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
2 - 1 |
15 KOLEJKA | |
GKS Jastrzębie – MKP Pogoń Siedlce 29/10/2023 11:30 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
2 - 1 |
Polonia Bytom – Chojniczanka Chojnice 30/10/2023 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg – Sandecja Nowy Sącz 30/10/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
4 - 1 |
Lech II Poznań – Hutnik Kraków 30/10/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
4 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg – KKS 1925 Kalisz 30/10/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz – Stomil Olsztyn 30/10/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
3 - 0 |
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola 30/10/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
1 - 2 |
Radunia Stężyca – ŁKS II Łódź 30/10/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
0 - 0 |
Wisła Puławy – Zagłębie II Lubin 30/10/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
3 - 3 |
16 KOLEJKA | |
Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 04/11/2023 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
2 - 2 |
ŁKS II Łódź – Zagłębie II Lubin 04/11/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola – Radunia Stężyca 04/11/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa 04/11/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
2 - 1 |
KKS 1925 Kalisz – Olimpia Grudziądz 04/11/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
2 - 2 |
Hutnik Kraków – Kotwica Kołobrzeg 04/11/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
3 - 5 |
Sandecja Nowy Sącz – Lech II Poznań 04/11/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
0 - 0 |
Polonia Bytom – Olimpia Elbląg 04/11/2023 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice – MKP Pogoń Siedlce 04/11/2023 16:45 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
1 - 2 |
17 KOLEJKA | |
Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice 12/11/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
2 - 1 |
Lech II Poznań – Polonia Bytom 12/11/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg – Sandecja Nowy Sącz 12/11/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz – Hutnik Kraków 12/11/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
0 - 2 |
Skra Częstochowa – KKS 1925 Kalisz 12/11/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
4 - 1 |
Radunia Stężyca – Stomil Olsztyn 12/11/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 0 |
Zagłębie II Lubin – Stal Stalowa Wola 12/11/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
4 - 0 |
GKS Jastrzębie – ŁKS II Łódź 12/11/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
3 - 2 |
MKP Pogoń Siedlce – Wisła Puławy 12/11/2023 20:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
2 - 2 |
18 KOLEJKA | |
Stal Stalowa Wola – GKS Jastrzębie 19/11/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
3 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz 19/11/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
1 - 0 |
Polonia Bytom – Kotwica Kołobrzeg 19/11/2023 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
3 - 3 |
Chojniczanka Chojnice – Wisła Puławy 19/11/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin – Stomil Olsztyn 19/11/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
2 - 1 |
Radunia Stężyca – KKS 1925 Kalisz 19/11/2023 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 4 |
Skra Częstochowa – Hutnik Kraków 19/11/2023 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
1 - 2 |
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg 19/11/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
2 - 1 |
ŁKS II Łódź – MKP Pogoń Siedlce 20/11/2023 16:00 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
1 - 2 |
19 KOLEJKA | |
Lech II Poznań – Chojniczanka Chojnice 27/11/2023 Leśna 52, 64-510 Wronki |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg 27/11/2023 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
2 - 3 |
Polonia Bytom – Olimpia Grudziądz 27/11/2023 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
2 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa 27/11/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
2 - 2 |
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca 27/11/2023 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
3 - 1 |
KKS 1925 Kalisz – Zagłębie II Lubin 27/11/2023 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
3 - 1 |
Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie 27/11/2023 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
2 - 0 |
ŁKS II Łódź – Wisła Puławy 27/11/2023 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola – MKP Pogoń Siedlce 27/11/2023 16:15 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
2 - 1 |
20 KOLEJKA | |
Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy 04/12/2023 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
- |
Sandecja Nowy Sącz – Radunia Stężyca 04/12/2023 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
2 - 1 |
Polonia Bytom – Skra Częstochowa 04/12/2023 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice – ŁKS II Łódź 04/12/2023 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
3 - 2 |
GKS Jastrzębie – KKS 1925 Kalisz 04/12/2023 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin – Hutnik Kraków 04/12/2023 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
2 - 0 |
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg 04/12/2023 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg – Lech II Poznań 04/12/2023 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
1 - 2 |
MKP Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn 13/03/2024 18:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
1 - 0 |
21 KOLEJKA | |
Kotwica Kołobrzeg – Chojniczanka Chojnice 24/02/2024 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
3 - 0 |
Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz 24/02/2024 Leśna 52, 64-510 Wronki |
0 - 0 |
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa 24/02/2024 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
2 - 1 |
Polonia Bytom – Radunia Stężyca 24/02/2024 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
2 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie II Lubin 24/02/2024 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
1 - 1 |
Hutnik Kraków – GKS Jastrzębie 24/02/2024 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
1 - 1 |
Stomil Olsztyn – Wisła Puławy 24/02/2024 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola – ŁKS II Łódź 24/02/2024 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
1 - 0 |
KKS 1925 Kalisz – MKP Pogoń Siedlce 24/02/2024 18:00 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
5 - 1 |
22 KOLEJKA | |
MKP Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków 01/03/2024 17:45 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
1 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie 02/03/2024 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
1 - 3 |
Polonia Bytom – Zagłębie II Lubin 02/03/2024 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice – Stal Stalowa Wola 02/03/2024 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
1 - 1 |
ŁKS II Łódź – Stomil Olsztyn 02/03/2024 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
2 - 0 |
Wisła Puławy – KKS 1925 Kalisz 02/03/2024 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
1 - 1 |
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg 02/03/2024 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 1 |
Skra Częstochowa – Lech II Poznań 02/03/2024 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
0 - 2 |
Olimpia Grudziądz – Kotwica Kołobrzeg 02/03/2024 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
0 - 0 |
23 KOLEJKA | |
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice 09/03/2024 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg – Skra Częstochowa 09/03/2024 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
0 - 1 |
Lech II Poznań – Radunia Stężyca 09/03/2024 Leśna 52, 64-510 Wronki |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg – Zagłębie II Lubin 09/03/2024 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
1 - 2 |
Polonia Bytom – GKS Jastrzębie 09/03/2024 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
0 - 0 |
Hutnik Kraków – Wisła Puławy 09/03/2024 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
1 - 1 |
KKS 1925 Kalisz – ŁKS II Łódź 09/03/2024 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
2 - 2 |
Stomil Olsztyn – Stal Stalowa Wola 09/03/2024 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
0 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz – MKP Pogoń Siedlce 09/03/2024 12:00 Kusocińskiego 2, 32-005 Niepołomice |
2 - 3 |
24 KOLEJKA | |
Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 17/03/2024 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola – KKS 1925 Kalisz 17/03/2024 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
0 - 1 |
ŁKS II Łódź – Hutnik Kraków 17/03/2024 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
0 - 0 |
Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz 17/03/2024 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
1 - 3 |
GKS Jastrzębie – Olimpia Elbląg 17/03/2024 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
1 - 2 |
Zagłębie II Lubin – Lech II Poznań 17/03/2024 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
1 - 1 |
Radunia Stężyca – Kotwica Kołobrzeg 17/03/2024 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
1 - 1 |
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz 17/03/2024 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
0 - 0 |
MKP Pogoń Siedlce – Polonia Bytom 17/03/2024 12:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
3 - 3 |
25 KOLEJKA | |
Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice 22/03/2024 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
- |
Olimpia Grudziądz – Radunia Stężyca 22/03/2024 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
- |
Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie II Lubin 22/03/2024 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
- |
Lech II Poznań – GKS Jastrzębie 22/03/2024 Leśna 52, 64-510 Wronki |
- |
Polonia Bytom – Wisła Puławy 22/03/2024 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
- |
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS II Łódź 22/03/2024 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
- |
Hutnik Kraków – Stal Stalowa Wola 22/03/2024 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
- |
KKS 1925 Kalisz – Stomil Olsztyn 22/03/2024 Łódzka 19/29, 62-800 Kalisz |
- |
MKP Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg 22/03/2024 20:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
- |
26 KOLEJKA | |
Chojniczanka Chojnice – KKS 1925 Kalisz 30/03/2024 Mickiewicza 12, 89-600 Chojnice |
- |
Stomil Olsztyn – Hutnik Kraków 30/03/2024 Piłsudskiego 69a, 10-596 Olsztyn |
- |
Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz 30/03/2024 Hutnicza 17, 37-450 Stalowa Wola |
- |
ŁKS II Łódź – Polonia Bytom 30/03/2024 Aleja Unii Lubelskiej 2, 94-020 Łódź |
- |
Wisła Puławy – Olimpia Elbląg 30/03/2024 Hauke-Bosaka 1, 24-100 Puławy |
- |
GKS Jastrzębie – Kotwica Kołobrzeg 30/03/2024 Harcerska 14b, 44-335 Jastrzębie Zdrój |
- |
Zagłębie II Lubin – Olimpia Grudziądz 30/03/2024 Marii Skłodowskiej-Curie 98, 59-300 Lubin |
- |
Radunia Stężyca – Skra Częstochowa 30/03/2024 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
- |
MKP Pogoń Siedlce – Lech II Poznań 30/03/2024 15:00 Jana Pawła II 6, 08-110 Siedlce |
- |
27 KOLEJKA | |
Radunia Stężyca – Chojniczanka Chojnice 05/04/2024 Abrahama 11, 83-322 Stężyca |
- |
Skra Częstochowa – Zagłębie II Lubin 05/04/2024 Loretańska 20, 42-226 Częstochowa |
- |
Olimpia Grudziądz – GKS Jastrzębie 05/04/2024 Piłsudskiego 14, 86-300 Grudziądz |
- |
Lech II Poznań – Wisła Puławy 05/04/2024 Leśna 52, 64-510 Wronki |
- |
Olimpia Elbląg – ŁKS II Łódź 05/04/2024 Agrykola 8, 82-300 Elbląg |
- |
Polonia Bytom – Stal Stalowa Wola 05/04/2024 Olimpijska 2, 41-902 Bytom |
- |
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn 05/04/2024 Kilińskiego 47, 33-300 Nowy Sącz |
- |
Hutnik Kraków – KKS 1925 Kalisz 05/04/2024 Ptaszyckiego 4, 31-979 Kraków |
- |
Kotwica Kołobrzeg – MKP Pogoń Siedlce 05/04/2024 20:45 Śliwińskiego 10, 78-100 Kołobrzeg |
- |
28 KOLEJKA |
29 KOLEJKA |
30 KOLEJKA |
31 KOLEJKA |
32 KOLEJKA |
33 KOLEJKA |
34 KOLEJKA |