apostel Henryk Paweł Apostel – ur. 29/01/1941 r. (Bytom). W latach 1974–1977 trenerem MKP Pogoń Siedlce (wtedy jako MKS Pogoń Siedlce) był późniejszy selekcjoner reprezentacji Polski Henryk Apostel, był to jego debiut w karierze trenerskiej.
Janusz Żmijewski – ur. 04/03/1943 r. (Radzymin). Piłkarz Pogoni w latach 1977-1978, wybitny piłkarz Legii Warszawa, reprezentant Polski. Członek Galerii sław Legii.
kiełb jacek Jacek Kiełb – ur. 10/01/1988 (Siedlce). Dwukrotny reprezentant Polski. W Pogoni rozegrał w dorosłej piłce półtora sezonu. Przeniósł się potem do występującej w Ekstraklasie Korony Kielce. Dobrymi występami zwrócił na siebie uwagę Lecha Poznań, do którego trafił w 2010 roku. W ostatnich dniach okienka transferowego lata 2011 został wypożyczony z Kolejorza do swojego byłego zespołu – Korony Kielce, a rok później do Polonii Warszawa. Od 2013 roku Jacek ponownie jest zawodnikiem Korony Kielce.
golos Konrad Gołoś – ur. 15/09/1982 r. (Siedlce). Trzykrotny reprezentant Polski. Traktowany jako wychowanek Pogoni, mimo, iż pierwsze kroki w piłce stawiał na boisku w Chodowie w miejscowym klubie Zryw. Dopiero w 1996 roku rozpoczął treningi w siedleckim klubie. W 2004 roku trafił na sezon do Radomiaka Radom. Kolejnym jego klubem była warszawska Polonia. Po dobrym sezonie przeszedł do Wisły Kraków. W między czasie był dwukrotnie wypożyczany. Raz do Polonii Warszawa i raz do Górnika Zabrze. W lecie 2008 roku Gołoś doznał kontuzji kolana i przeszedł operację. Gdy wracał do zdrowia zachorował na boreliozę. Dwa lata później zakończył karierę piłkarską z powodu kontuzji kolana.
artur-boruc Artur Boruc – ur. 20/02/1980 r. (Siedlce). Rozegrał 58 spotkań w reprezentacji Polski. Swoją karierę rozpoczął w III-ligowej Pogoni Siedlce. Stamtąd odszedł do rezerw stołecznej Legii. Potem przez pół sezonu reprezentował barwy Dolcana Ząbki, do którego był wypożyczony. Po tym krótkim epizodzie powrócił do Legii, gdzie powoli stawał się numerem jeden w bramce legionistów. W 2005 roku odszedł do Celticu Glasgow. W stolicy Szkocji Boruc występował przez 5 sezonów. W lecie 2010 roku Artur opuścił Glasgow i przeniósł się do włoskiej Serie A, a konkretnie do Fiorentiny. We Florencji przyszło mu rywalizować z uznanym bramkarzem Francuzem Sebastianem Freyem. Artur wygrał tą rywalizację i został numerem 1 we włoskiej drużynie. W 2012 roku opuścił włoski klub i przeniósł się na Wyspy Brytyjskie gdzie obecnie broni barw Southampton F.C. Jak dotąd jest najbardziej utytułowanym wychowankiem MKP w historii klubu.
Jerzy Krzyżanowski – ur. 6/04/1955 r. (Siedlce). Wychowanek i piłkarz Pogoni w latach 70. Na początku lat 80. reprezentując barwy Lecha Poznań, dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski.