rezerwy

Rezerwy Pogoni przegrały w Sokołowie Podlaskim z Podlasiem 0:3.

Już w 8 minucie gospodarze mogli się cieszyć z prowadzenia. Po szybko rozegranym rzucie wolnym piłka trafiła ostatecznie pod nogi Dominika Krupy, który pokonał Mateusza Wróblewskiego. Pogoniści próbowali odpowiedzieć. Najpierw Szymon Mucha nieskutecznie uderzył na bramkę Marcina Adamiaka, a potem strzał Patryka Rojka obronił golkiper miejscowych. Gospodarze ponownie skarcili Pogonistów w 25 minucie. Bezpośrednio z rzutu wolnego do siatki trafił Ołeksij Zinkewycz.

Druga połowa rozpoczęła się ponownie od trafienia sokołowian. W 52 minucie do rzutu wolnego ponownie podszedł Zinkewycz i piłka zatrzepotała w siatce. Ze strony Pogoni zagrożenie stworzył Mucha. Najpierw uderzył z rzutu wolnego, a później oddał strzał z kilkunastu metrów. Na posterunku był jednak Adamiak.

W Podlasiu wystąpili byli piłkarze Pogoni: Marcin Adamiak, Kamil Dmowski, Dominik Krupa, Marcin Paczkowski oraz pełniący także funkcję trenera – Przemysław Rodak. Z kolei w zespole biało-niebieskich zagrał Adrian Czerski, w przeszłości reprezentujący barwy Podlasia.

Kolejny mecz Pogoń II rozegra w niedzielę 7 maja o 12:00 w Siedlcach z LKS Chlebnia.