unnamed

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały po golach w końcówce spotkania w Sulejówku z miejscową Victorią 0:2.

Na mecz z Victorią trener Damian Guzek miał do dyspozycji ośmiu zawodników z kadry II-ligowca.

W pierwszej połowie meczu lepiej prezentowali się gospodarze, ale dobrze w bramce spisywał się Maksym Wadach. Ze strony Pogoni zagrożenie stworzył Wojciech Trochim, lecz do przerwy bramki nie padły. Po zmianie stron Pogoniści zaczęli dochodzić do głosu i mieli swoje sytuacje. Na bramkę Victorii uderzał m.in. Kamil Dmowski, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką. Ostatnie minuty meczu to zabójcze kontry piłkarzy z Sulejówka. Najpierw szybką akcję wykorzystał Jan Dźwigała, a w końcówce meczu kolejnego gola z kontry zdobył Jan Skotnicki.

Kolejne spotkanie rezerwy MKP Pogoń rozegrają w niedzielę 29 sierpnia o 11:30 w Siedlcach z Milanem Milanówek. Z kolei w najbliższą środę 25 sierpnia o 17:00 w Siedlcach juniorzy Pogoni w ramach okręgowego Pucharu Polski podejmą Promnika Gończyce.