9ROz10h

GODZINY I MIEJSCE SPRZEDAŻY KARNETÓW NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2017-18

 

GALERIA SPORTOWA, UL. SOKOŁOWSKA 33

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:  10.00 – 19.00

SOBOTA:  10.00 – 15.00

 

KASA STADIONU MIEJSKIEGO, UL. JANA PAWŁA II 6

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:  12.00 – 16.00

SOBOTA:  kasa nieczynna

 

OD DNIA 8 LUTEGO DO DNIA 23 LUTEGO PRZYPISANA JEST REZERWACJA KARNETÓW Z RUNDY JESIENNEJ OBECNEGO SEZONU. OD 24 LUTEGO OBOWIĄZUJE SPRZEDAŻ OTWARTA WSZYSTKICH MIEJSC.

 

MIEJSKI KLUB PIŁKARSKI POGOŃ SIEDLCE, INFORMUJE, ŻE OSOBY KTÓRE WYKUPIĄ KARNET VIP SILVER (SREBRNA KARTA) NA OBECNĄ RUNDĘ SEZONU 2017/2018, WCHODZĄ NA STADION WEJŚCIEM GŁÓWNYM.

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA TYLKO PRZEZ CZŁONKÓW KLUBU KARTY VIP – CZŁONEK KLUBU (koszt 15 zł). KARTĘ VIP – CZŁONEK KLUBU MOGĄ WYKUPIĆ OSOBY, KTÓRE OPŁACIŁY BIEŻĄCĄ SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ I POSIADAJĄ UPRAWNIENIA DO MIEJSCA NA TRYBUNIE VIP (PRZYJĘCIE DO GRONA CZŁONKÓW KLUBU NIE JEST JEDNOZNACZNE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU KARNETU NA SEKTOR VIP ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ POJEMNOŚĆ SEKTORA VIP). POWYŻSZA KARTA UPOWAŻNIA DO WEJŚCIA NA STADION GŁÓWNYM WEJŚCIEM

 

PRZYPOMINAMY, ŻE KAŻDA OSOBA, KTÓRA ZAKUPIŁA KARNET W TRAKCJE WEJŚCIA NA STADION POWINNA TAKOWY POSIADAĆ PRZY SOBIE WRAZ Z DOKUMENTEM TOŻSAMOŚCI ZE ZDJĘCIEM (NAJLEPIEJ DOWÓD OSOBISTY) W CELU OKAZANIA, JEŚLI ZOSTANIE O TO POPROSZONA W CELU ZWERYFIKOWANIA DANYCH Z ZAKUPIONEGO BILETU/KARNETU Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI. W MOMENCIE BRAKU BĄDŹ NIE ZGODNOŚCI DANYCH Z DOWODU TOŻSAMOŚCI Z BILETEM OSOBA TAKA ZOSTANIE NIEWPUSZCZONA NA STADION.

 

ZAKUP KARNETU JEST JEDNOZNACZNY Z OTRZYMANIEM KARTY KIBICA. KAŻDY OSOBA ZAKUPUJĄCA KARNET MUSI POSIADAĆ KARTĘ KIBICA ORAZ PAPIEROWY BLANKIET BILETOWY POTWIERDZAJĄCY SEKTOR, RZĄD I MIEJSCE. PROSIMY KIBICÓW O DOKŁADNE SPRAWDZENIE PRZED RUNDĄ WIOSENNĄ POSIADANIE KARTY KIBICA. W PRZYPADKU ZGUBIENIA KARTY KIBICA, JEST MOŻLIWOŚĆ WYROBIENIA DRUGIEJ KARTY (koszt 15 zł) TYLKO W KASIE STADIONU PRZY UL. JANA PAWŁA II 6

 

CENY KARNETÓW I BILETÓW NA RUNDĘ WIOSENNĄ SEZONU 2017-18

wX2KGDf