DSC_0486

Pogoń II Siedlce, w meczu 24. kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej, bezbramkowo zremisowała na własnym boisku z Polonią Warszawa.

Pogoń II bardzo dobrze rozpoczęła to spotkanie. Już w pierwszych minutach gospodarze stworzyli sobie dwie groźne sytuacje. Jednak Drażba oraz Tomalski ich nie wykorzystali. Po kwadransie gry pierwszą niezłą okazję wypracowała sobie Polonia. Po dograniu w pole karne główkował Cichowski, ale dobrą interwencją wykazał się Kozaczyński. Chwilę później ponownie zaatakowali goście. Tym razem ekwilibrystycznie uderzał Wojdyga, jednak znów czujnie między słupkami zachował się bramkarz biało-niebieskich. W kolejnych minutach obie ekipy próbowały wypracować sobie dogodną sytuację, ale zarówna defensywy rezerw Pogoni jak i Czarnych Koszul spisywały się bez zarzutu i do przerwy był bezbramkowy remis.

Na początku drugiej części spotkania cały czas toczyła się niezwykle wyrównana gra. Po stronie gospodarzy aktywny był Drażba, który dwukrotnie chciał zaskoczyć Kazimierczaka, jednak żadna z tych prób nie powiodła się. W kolejnym fragmencie meczu swoich szans szukali Dzięgielewski czy Tomalski, lecz ich strzały nie znalazły drogi do siatki. Z kolei goście rzadko wyprowadzali ofensywne akcje, a gdy już do nich dochodziło, nie udawało się sprawić większego zagrożenia pod bramkę Kozaczyńskiego. Obie drużyny do końca walczyły o zdobycie zwycięskiej bramki, ale żadnej z ekip ta sztuka się nie udała i mecz zakończył się remisem 0-0.

Pogoń II Siedlce- Polonia Warszawa 0-0