rezerwy

Podopieczni Damiana Guzka pokonali w Jabłonnie Lackiej miejscową Jabłoniankę 3:1.

Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 13 minucie. Bartosz Borkowski dograł do Kamila Dmowskiego, a ten z 11 metrów trafił na 1:0. Gospodarze wyrównali w 33 minucie. Sprzed pola karnego uderzył Daniel Chmielewski, a piłka odbijając się od obramowania bramki znalazła się w siatce. Przed przerwą Pogoniści zdołali ponownie wyjść na prowadzenie. Bartosz Wicenciak wypuścił Patryka Klimka, ten uprzedził golkipera miejscowym i skierował piłkę do bramki.

Druga połowa przebiegała pod kontrolą Pogonistów, lecz na kolejnego gola trzeba było poczekać do doliczonego czasu gry. Wtedy Dmowski uderzył na bramkę rywali, Serhij Koniuszok odbił fubolówkę, a ze skuteczną dobitką pospieszył Dawid Jastrzębski.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 28 kwietnia o 11:00 w Siedlcach z Sępem Żelechów.

Liga okręgowa

21 kolejka

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Pogoń II Siedlce 1:3 (1:2)

Bramki: Daniel Chmielewski 33 – Kamil Dmowski 13, Patryk Klimek 38, Dawid Jastrzębski 90+3

Jabłonianka: 1. Serhij Koniuszok – 4. Karol Przybyszewski, 6. Rafał Świnarski, 7. Mateusz Wróblewski, 8. Daniel Chmielewski, 9. Jacek Toczyski, 11. Kuba Lipski (80, 15. Sebastian Koc), 13. Cezary Cydejko (75, 2. Wiktor Palij), 16. Mateusz Zawadzki, 17. Przemysław Korneć (85, 14. Mateusz Głogowski), 19. Sylwester Niewiadomski (60, 10. Grzegorz Przesmycki)

Pogoń II: 33. Patryk Szatkowski – 21. Dariusz Strus, 2. Tomasz Lewandowski (60, 4. Marcin Paczkowski), 25. Jakub Okusami – 10. Bartosz Wicenciak (60, 13. Bartosz Mlonek), 6. Kamil Dmowski, 8. Kacper Bogusiewicz, 22. Bartosz Borkowski, 11. Oliwier Myszkowski, 16. Igor Szostek (46, 18. Piotr Krasnodębski) – 19. Patryk Klimek (46, 9. Dawid Jastrzębski)

Sędzia: Arkadiusz Boruciński (Siedlce)