elblag

W meczu 25 kolejki Pogoń Siedlce pokonała Olimpię Elbląg 1:0. Zwycięskiego gola strzelił w końcówce spotkania Tomasz Walczak.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Obie drużyny stworzyły sobie kilka okazji na gola, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki. Ze strony Pogoni swoją szansę mieli Titas Milašius, Jakub Sinior i Cezary Demianiuk.

Druga odsłona wyglądała podobnie. Po kilku szansach obu zespołów kibice spodziewali się bezbramkowego remisu. W 87 minucie piłka znalazła się jednak w siatce. Z lewej strony dośrodkował piłkę Krystian Miś, a Tomasz Walczak skierował futbolówkę do siatki. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i to Pogoniści po ostatnim gwizdku sędziego cieszyli się z trzech punktów.

W Olimpii wystąpił Andrzej Witan, były bramkarz siedleckiej Pogoni. Z kolei w zespole Pogoni zagrał Cezary Demianiuk, w przeszłości reprezentujący klub z Elbląga.

Kolejne spotkanie Pogoń rozegra w Wielką Sobotę 30 marca o 15:00 w Siedlcach z Lechem II Poznań.