pb

Pogoń Siedlce w meczu z Polonią Bytom przegrywając do przerwy 0:3 zdołała odrobić straty i ostatecznie zremisowała 3:3.

Rywale Pogoni już w 6 minucie zdołali objąć prowadzenie. Do siatki trafił Daniel Ściślak. Kolejna bramka dla gości padła dwadzieścia minut później, kiedy to po rzucie wolnym piłka do bramki Jakuba Burka skierował Kamil Wojtyra. Przed przerwą Polonia zdołała jeszcze raz skarcić biało-niebieskich. Błąd Dawida Burki wykorzystał Wojtyra kompletując swój dublet.

Do drugiej połowy Pogoń przystąpiła z napastnikami Mateuszem Majewskim i Damianem Nowakiem. Kwadrans po rozpoczęciu gry Maksymilian Cichocki sfaulował w szesnastce Nowaka. Jedenastkę pewnie wykorzystał Cezary Demianiuk. W 71 minucie Pogoniści za sprawą trafienia Nowaka zdobyli kontaktowego gola. Siedem minut później zespół Marka Brzozowskiego poszedł za ciosem i doprowadził do wyrównania. Demianiuk obsłużył Nowaka i ten ponownie skierował piłkę do bramki. Pogoń miała szansę na zgarnięcie kompletu punktów. Niestety, po kilku okazjach na gola sędzia zakończył spotkanie.

Kolejny mecz Pogoń rozegra w piątek 22 marca o 20:00 w Siedlcach z Olimpią Elbląg.

24 kolejka

Pogoń Siedlce – Polonia Bytom 3:3 (0:3)

Bramki: Cezary Demianiuk 61 (k), Damian Nowak 71, 78 – Daniel Ściślak 6, Kamil Wojtyra 26, 31

Pogoń: 1. Jakub Burek – 4. Przemysław Misiak, 14. Dawid Burka, 31. Ernest Dzięcioł – 21. Titas Milašius, 16. Jakub Sinior (46, 11. Mateusz Majewski), 55. Meik Karwot, 7. Damian Szuprytowski, 18. Piotr Pyrdoł – 91. Tomasz Walczak (46, 9. Damian Nowak), 56. Cezary Demianiuk

Polonia: 1. Karol Szymkowiak – 2. Michał Szmigiel, 22. Michał Bedronka, 4. Maksymilian Cichocki, 28. Bartosz Farbiszewski, 5. Patryk Romanowski – 10. Filip Żagiel (62, 17. Sebastian Steblecki), 6. Daniel Ściślak (65, 15. Dawid Krzemień), 18. Tomasz Gajda, 7. Lucjan Zieliński (62, 11. Konrad Andrzejczak) – 9. Kamil Wojtyra (77, 19. Dawid Wolny)

Żółte kartki: Meik Karwot, Damian Szuprytowski, Damian Nowak – Michał Bedronka, Michał Szmigiel, Lucjan Zieliński, Maksymilian Cichocki, Konrad Andrzejczak

Sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn)