DSC_1580

MKP Pogoń w ostatnim sparingu przed startem rozgrywek pokonał Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0.

W siedleckich barwach zagrali m.in. 18-letni bramkarz Maciej Kikolski (Legia Warszawa), który jest blisko angażu w naszym klubie oraz testowany obrońca 28-letni Michał Rutkowski z GKS Jastrzębie.

Do przerwy Pogoniści osiągnęli jednobramkowe prowadzenie po golu Macieja Wichtowskiego. W końcówce spotkania wynik ustalił Cezary Bujalski.

W zespole Pogoni Grodzisk Mazowiecki wystąpili byli zawodnicy biało-niebieskich: Michał Wrzesiński i Rafał Zembrowski.

Mecz z drużyną z Grodziska był ostatnim sparingiem przed startem rozgrywek. Pierwszy mecz sezonu podopieczni Damiana Guzka rozegrają w sobotę 16 lipca o 13:00 w Lubinie z Zagłębiem II.

Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:0 (1:0)

Bramki: Maciej Wichtowski 24, Cezary Bujalski 89

Pogoń S.: Maciej Kikolski – Przemysław Misiak (65 Maciej Kołoczek), Maciej Wichtowski, Tomasz Lewandowski (46 Michał Rutkowski), Nikodem Fiedosewicz – Marcinho (65 Cezary Bujalski), Ernest Dzięcioł (46 Kamil Włodyka), Mateusz Piotrowski (80 Bartosz Wicenciak), Damian Szuprytowski (80 Filip Brojek), Cezary Demianiuk – Damian Nowak (65 Robert Prochownik)

Pogoń G. M.: (I połowa) zawodnik testowany – zawodnik testowany, zawodnik testowany, Kacper Łoś, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Jakub Kołaczek, Jakub Apolinarski, Michał Sacharuk, Jean Franco Sarmiento, Michał Strzałkowski. (II połowa) zawodnik testowany – zawodnik testowany, Rafał Zembrowski, Kacper Łoś, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Szczepan Łoś, Kacper Gzieło, Damian Jaroń, Michał Wrzesiński, zawodnik testowany

Sędzia: Paweł Wasiluk (Siedlce)