DSC_3911

Pogoń II Siedlce pokonała na własnym boisko Wkrę Żuromin 3:0. Bramki zdobyli: Kamil Walków i Tomasz Zając (dwie).

Siedlczanie do meczu przystąpili wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny: Sebastianem Krawczykiem, Pawłem Łydkowskim, Rafałem Misztalem, Sebastianem PociechąKacprem Szymankiewiczem, Kamilem Walkowem i Tomaszem Zającem.

Od początku w spotkaniu lepiej prezentowali się biało-niebiescy. Szanse na początku spotkania miał Walków, jednak dopiero w 26 minucie się przełamał i z bliskiej odległości trafił do siatki rywala. Goście mogli wyrównać po uderzeniu sprzed pola karnego Krzysztofa Dąbkowskiego, ale na posterunku był Misztal. W 58 minucie goście byli blisko trafienia do siatki, po strzale, dobitce i ostatecznie przewrotce Bartłomieja Żelaznego. Piłka jednak nie znalazła drogi do bramki. Cztery minuty później Pociecha wrzucił piłkę w pole karne, piłkę przepuścił Szymankiewicz, a na 2:0 podwyższył Zając. W 73 minucie między nogami bramkarza piłkę posłał ponownie Zając i tym samym ustalił wynik spotkania na 3:0. W końcówce Pogoniści dalej atakowali i mogli pokusić się o jeszcze jedno trafienie.

Następne spotkanie Pogoń II rozegra w sobotę 6 kwietnia o 16:00 w Drobinie z Kasztelanem Sierpc.