27973434_1581245301961524_9130227891424025968_n

Zespół Marcina Tomaszewskiego pokonał w sparingu Sokoła Adamów 6:0.

W meczu z Sokołem Pogoń II wzmocniona została młodzieżowcami oraz bramkarzem z kadry pierwszej drużyny.

Pierwsza bramka w spotkaniu padła dopiero w 32 minucie. Sebastian Krawczyk dobrze zagrał wzdłuż bramki, a piłkę do siatki z bliskiej odległości skierował Paweł Marchel. Przed przerwą na 2:0 podwyższył Paweł Łydkowski po dośrodkowaniu z rożnego Dominika Barciaka. Po zmianie stron szansę na kontaktowego gola miał Mateusz Wassilow, lecz piłkę z linii bramkowej wybił Łydkowski. Za moment siedlczanie zdobyli trzeciego gola, a autorem trafienia był Mateusz Omieciuch. Kwadrans przed końcem spotkania błąd popełnił grający trener Sokoła Dariusz Dziewulski, piłkę przejął Jakub Szrek i z ostrego kąta trafił do siatki. W 84 minucie po rzucie rożnym, piłka trafiła pod nogi Piotra Ceranki, który podwyższył prowadzenie. Wynik w ostatniej akcji meczu ustalił Patryk Skrzypek.

W Sokole zagrali byli Pogoniści: Sylwester Buga, Dariusz Dziewulski i Mateusz Wassilow.

Kolejny sparing Pogonistów czeka w sobotę 24 lutego o 12:00 z ŁKS 1926 Łomża.

FOTOGALERIA

Pogoń II Siedlce – Sokół Adamów 6:0 (2:0)

Bramki: Paweł Marchel 32, Paweł Łydkowski 43, Mateusz Omieciuch 51, Jakub Szrek 75, Piotr Ceranka 84, Patryk Skrzypek 89

Pogoń II: 13. Dawid Gargasz (62 Patryk Izdebski) – 5. Sebastian Krawczyk (46, 6. Michał Markiewicz), 24. Piotr Ceranka, 15. Paweł Łydkowski, 13. Sebastian Szcześniak – 3. Jakub Jóźwiak (54, 9. Krystian Zbieć), 17. Przemysław Rodak (53, 14. Bartosz Karczmarek), 8. Dominik Barciak, 11. Paweł Marchel (53, 27. Patryk Skrzypek), 19. Jakub Szrek – 98. Michel Ankara (46, 10. Mateusz Omieciuch)

Sędzia: Adam Trędowicz (Siedlce)