DSC_0486

W meczu 30. kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej Pogoń II Siedlce przegrała na wyjeździe w Radomiu z Bronią 1-2. Jedyną bramkę dla zespołu rezerw w tym spotkaniu zdobył Sylwester Buga.

Od początku mecz toczyła się bardzo wyrównana gra. Obie drużyny szukały swojej okazji do otwarcia wyniku spotkania. Swoją szansę w zespole rezerw miał między innymi Kaszubowski, ale był nieskuteczny. W 27 minucie meczu jednak to gospodarze zdobyli pierwszą bramkę, kiedy to Antoszczuka pokonał Skórnicki. Podopieczni Tomasza Dziubińskiego poszli za ciosem. W 32 minucie za sprawą trafienia Marczaka zrobiło się 2-0 dla Broni. Do przerwy mimo jeszcze kilku dobrych szans dla gospodarza oraz gości więcej goli już nie padło i radomianie prowadzili 2-0.

Od początku drugiej części gry Pogoń II ruszyła do odrabiania strat. Gola kontaktowego udało się zdobyć w 52 minucie, kiedy to Budzikura bardzo ładnym strzałem zaskoczył Buga. Po tej bramce zespół rezerw dążyła do wyrównania. Ich szansę zwiększyły się od 64 minuty, kiedy to drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Nowosielski. Mimo to ekipie rezerw brakowało szczęścia pod bramką rywali i wynik meczu nie uległ już zmianie. Ponadto Pogoń II też zakończyła ten mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Dmowskiego w 88 minucie.

Broń Radom- Pogoń II Siedlce 2-1 (2-0)