DSC_8120

17 maja o godzinie 17.00 Pogoń podejmie w Siedlcach Arkę Gdynia.  Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Arka w liczbach

Arka po 29 kolejkach I ligi zajmuje 10 pozycję z dorobkiem 40 punktów (Po 10 –  zwycięstw i remisów oraz 9 porażek). Bilans bramkowy: 34-32.

Jesienią górą był zespół z Gdyni

18 października ubiegłego roku w meczu tych drużyn lepsi okazali się piłkarze z Gdyni. Zwyciężyli wówczas po golu Bartosza Ławy 1-0.

Problem Arki

Pogoń może w niedzielnym spotkaniu upatrywać swoje szanse w aktualnej formie przyjezdnych. Arka od zwycięstwa z Flotą (1:0) w 90 minucie, dwukrotnie remisowała (1:1 Chojniczanka i 0:0 Wisła Płock). Na tym się nie skończyły problemy. Drużyna prowadzona obecnie przez Grzegorza Nicińskiego  przegrała dwa ostatnie mecze i to z beniaminkami (0:1) z Wigrami oraz z Bytovią. W niedzielę Pogoń powinna zagrać cierpliwie, ponieważ Arka w meczach z drużynami z Suwałk i Bytowa traciła gole w 82 i 77 minucie co oznacza, że biało-niebiescy powinni spróbować wykorzystać te same błędy to poprzedni rywale Arki, przechylając szalę na swoja korzyść w końcówce spotkania.