xxxx

Pogoń II Siedlce, w meczu 20. kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej, zremisowała 3-3 z Pilicą Białobrzegi. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Janusiewicz, Dzięgielewski oraz Zawadka.

W pierwszych minutach toczyła się bardzo wyrównana gra. Pierwszy groźny strzał w 11 minucie spotkania oddał Dzięgielewski, ale piłka minimalnie minęła prawy słupek bramki strzeżonej przez Młodzińskiego. Kilka chwil później swojej szansy z dalszej odległości szukał Majczyna, ale posłał on futbolówkę ponad poprzeczką. W 23 minucie meczu bardzo blisko zdobycia pierwszego gola dla gości był Rudnicki, który dopadł do piłki w polu karnym i posłał ją minimalnie obok bramki. 10 minut później niezłą akcję przeprowadzili biało-niebiescy. Po wrzutce Lubkowicza główkował Janusiewicz, ale jego uderzenie pewnie obronił bramkarz gości. Przed przerwą jeszcze jedną okazję po strzale z rzutu wolnego mieli goście, jednak uderzenie z 18 metrów skutecznie obronił Antoszczuk. W ostatniej minucie pierwszej części gry faulowany w polu karnym był Janowski. Jedenastkę na gola zamienił Rawski.

Od początku drugiej części spotkania inicjatywę przejęła Pogoń II Siedlce. Przyniosło to efekt w 56 minucie spotkania. Piękną akcją popisał się Kosiorowski, dograł on do Janusiewicza, a ten pewnym strzałem pokonał Młodzińskiego. Jednak na to trafienie błyskawicznie odpowiedzieli goście, kiedy to futbolówkę w bramce rezerw Pogoni pięknym strzałem umieścił Obłuski. Pogoń II po tej bramce nie załamała się i ruszyła do ataku. W 62 minucie fantastycznym strzałem z rzutu wolnego na 2-2 wyrównał Dzięgielewski. W kolejnych minutach obie ekipy szukały swojej szansy do zdobycia zwycięskiego gola. W 71 minucie gola na 3-2 uderzeniem głową zdobył Zawadka, który wykorzystał doskonałe dośrodkowanie Janusiewicza. Jednak na kwadrans przed końcem spotkania do wyrównania zdołali doprowadzić goście. Samobójczą bramkę zdobył wówczas Guzek. Do końca meczu żadna z drużyn nie zdołała strzelić już więcej goli i mecz zakończył się remisem 3-3.

Pogoń II Siedlce- Pilica Białobrzegi 3-3 (0 -1)

Bramki:

Pogoń II: Janusiewicz (56′), Dzięgielewski (62′), Zawadka (71′)

Pilica: Rawski (45+1 z rzutu karnego), Obłuski (59′), Guzek (75′ bramka samobójcza)