DSC_9053

W meczu 19. kolejki III ligi grupy łódzko-mazowieckiej Pogoń II Siedlce przegrała 0-4 na wyjeździe z drużyną Startu Otwock.

Od pierwszej minuty spotkania toczyła się niezwykle wyrównana gra. Obie ekipy próbowały przejąć inicjatywę, jednak żadnej z ekip nie udało się zdominować rywala. Swojej okazji szukał Wiśniowski, ale jego strzał okazał się nieskuteczny. Chwilę później bramkarza gospodarzy nieudanie próbował zaskoczyć Krystian Wójcik. W kolejnym fragmencie pierwszej części gry zarówno piłkarze Startu jak i Pogoni II wypracowali sobie kilka niezłych sytuacji do zdobycia gola, ale brakowało skuteczności pod bramką. Tak więc do przerwy był bezbramkowy remis.

Od początku drugiej połowy bardzo dobrze zaczęli grać gospodarze. Ich ataki przyniosły efekt w 55 minucie, kiedy to skutecznym strzałem sprzed pola karnego popisał się Maruszewski. 180 sekund później Start poszedł za ciosem i na 2-0 podwyższył Szerszeń, a chwilę później błyskawicznie trzeciego gola dla zespołu z Otwocka zdobył Zieliński. W 70 minucie meczu dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Pacuszka, ustalając tym samym wynik spotkania na 4-0. W końcówce pojedynku rezerwy szukały jeszcze honorowego trafienia, jednak ich próby były nieskuteczne i spotkanie zakończyło się pewnym triumfem Startu Otwock.

Start Otwock- Pogoń II Siedlce 4-0 (0 -0)

Bramki:

Start: Maruszewski (55′), Szerszeń (58′), Zieliński (61′), Pacuszka (70′)

Żółte karki:

Start: Karaś (41′), Maruszewski (65′), Szerszeń (75′)

Pogoń II: Tomalski (33′), Zawadka (66′)

Składy:

Start Otwock: Krzyżewski, Brewczyński, Karaś, Pacuszka, Maruszewski (85′ Koćmierowski), Bylak (75′ Buczek), Choiński (46′ Zieliński), Tokaj (80′ Piekut), Wiśniowski, Mroczek, Szerszeń

Pogoni II Siedlce: Antoszczuk, Zawadka, Panufnik, Guzek, Majczyna (77′ Mudent), Tomalski, Kosiorwoski (85′ S.Krawczyk), Janusiewicz (60’Buga), K.Wójcik, Lubkowicz (62′ Ciulak), Kaszubowski