ball

We wtorkowy wieczór zespół Pogoni II Siedlce rozegrał mecz sparingowy, w którym przeciwnikiem była ekipa Olimpii Latowicz. Spotkanie zakończyło się triumfem rezerw 3-1.

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego od początku mecz grali bardzo ofensywnie. Efektem ich ataków były dwie bramki strzelone w pierwszym kwadransie gry. Gole zdobyli kolejno Tomasz Nieścieruk oraz Bartosz Kaszubowski. W kolejnych fragmentach Pogoń II kontrolowała mecz. Jednak chwila nieuwagi biało-niebieskich pozwoliła na zdobycie bramki kontaktowej przez Olimpię w 50 minucie.  Na to trafienie Pogoniści zdołali odpowiedzieć w 67 minucie meczu, kiedy to wynik pojedynku ustalił Janusiewicz.

Pogoń II Siedlce- Olimpia Latowicz 3-1 (2-0)