rezerwy

Rezerwy Pogoni w domowym spotkaniu wygrały z MKS Małkinia 2:0.

Do przerwy bramki nie padły. W 6 minucie okazję na otwarcie wyniku miał Bartosz Borkowski, lecz uderzył obok bramki. Kilkanaście minut potem Oliwier Myszkowski strzelił niecelnie po centrze z rzutu rożnego. W 33 minucie Jakub Okusami po rykoszecie obił poprzeczkę Małkini. Za chwilę strzał w bramkarza oddał Bartosz Wicenciak. Przed przerwą z rzutu wolnego uderzył jeszcze Marcin Paczkowski, ale bramkarz odbił piłkę za linię końcową.

Chwilę po zmianie stron przed okazją ponownie stanął Wicenciak. Jego próba przelobowania bramkarz była niecelna. W 58 minucie odpowiedzieli goście strzałem Michała Zawistowskiego z dystansu. Na posterunku był Jakub Kowynia. 66 minuta przyniosła okazję dla Pogoni, po nieksutecznej próbie przelobowania golkipera autorstwa Dawida Jastrzębskiego. Trzy minuty później piłka znalazła się w siatce Małkini. Gola zdobył Danny Babor po rzucie rożnym i problemach w defensywie przyjezdnych. W końcówce spotkania w polu karnym przeciwnika faulowany był Igor Szostek, a jedenastkę wykorzystał Paczkowski, ustalając tym samym wynik spotkania na 2:0.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 21 kwietnia o 17:00 w Jabłonnie Lackiej z Jabłonianką.