rezerwy

Pogoń II Siedlce pokonała na wyjeździe rezerwy Podlasia Sokołów Podlaski 4:1.

Pogoniści objęli prowadzenie już w 2 minucie spotkania. Piłkę do siatki po dośrodkowaniu Piotra Krasnodębskiego skierował Szymon Mucha. Na 2:0 w 18 minucie podwyższył Dawid Jastrzębski wykorzystując dogranie Krystiana Gryglaka z bocznego sektora boiska. Wynik do przerwy na 3:0 po dośrodkowaniu Marcina Paczkowskiego z rzutu rożnego ustalił Dawid Dobrzański.

W 54 minucie sokołowianie odpowiedzieli golem. Z rzutu wolnego piłkę do bramki skierował Szymon Chadaj. Ostatnie słowo należało jednak do Pogonistów. Ponownie z narożnika boiska dobrze piłkę dośrodkował Paczkowski, a gola ustalającego wynik na 4:1 zdobył Kacper Zdunek.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra w niedzielę 14 kwietnia o 11:00 w Siedlcach z MKS Małkinia.

Liga okręgowa

19 kolejka

Podlasie II Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 1:4 (0:3)

Bramki: Szymon Chadaj 54 – Szymon Mucha 2, Dawid Jastrzębski 18, Dawid Dobrzański 42, Kacper Zdunek 77

Pogoń II: 12. Krzysztof Popiołek – 19. Dariusz Strus, 4. Marcin Paczkowski, 7. Igor Szostek (46, 17. Adam Lewkowski) – 18. Szymon Mucha, 11. Oliwier Myszkowski (70, 14. Jakub Kosyl), 8. Bartosz Borkowski, 20. Dawid Dobrzański, 10. Piotr Krasnodębski (16, 16. Krystian Gryglak; 60, 15. Kacper Zdunek) – 6. Kamil Dmowski, 22. Dawid Jastrzębski

Żółte kartki: Piotr Krysiński 24, Arkadiusz Paćko 58, Piotr Leszczyński 88 – Marcin Paczkowski 62

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)