trojka

W swoim pierwszym meczu rundy wiosennej Pogoń III Siedlce uległa w Stanisławowie miejscowej Tęczy 2:3.

Nic nie zapowiadało, że biało-niebiescy będą mieli problemy ze zgarnięciem trzech punktów, gdyż po 20 minutach gry prowadzili już 2:0. Najpierw prowadzenie Pogonistom dał Patryk Klimek, a kilkanaście minut później podwyższył Dawid Jastrzębski. Za chwilę doskonałą sytuację na kolejnego gola miał Filip Grochala. Do przerwy padły kolejne dwie bramki, ale dla gospodarzy. Najpierw kontaktowego gola Tęcza zdobyła po stałym fragmencie gry, a wyrównanie padło po błędzie siedleckiego golkipera.

Po zmianie stron gra była wyrównana. Zwycięska bramka dla Tęczy padła w doliczonym czasie gry. W zamieszaniu do siatki trafił Jakub Gańko.

Kolejne spotkanie trzeci zespół Pogoni rozegra w sobotę 6 kwietnia o 16:00 z Kosovią w Kosowie Lackim.

Klasa A

15 kolejka

Tęcza Stanisławów – Pogoń III Siedlce 3:2 (2:2)

Bramki: Ernest Ludwiniak 28, Adrian Pazura 32, Jakub Gańko 90 – Patryk Klimek 6, Dawid Jastrzębski 19

Pogoń III: Krzysztof Popiołek – Adam Lewkowski, Adrian Wrzosek (80 Kuba Kania), Piotr Krasnodębski, Filip Grochala (55 Jakub Malinowski), Paweł Szeląg, Kacper Mitrzak (55 Mikołaj Bożek), Kacper Zdunek, Patryk Klimek (55 Wojciech Kisieliński), Dawid Jastrzębski, Maciej Wróbel

Żółte kartki dla Pogoni III: Maciej Wróbel 57, Paweł Szeląg 59, Dawid Jastrzębski 76

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)