rezerwy

Pogoń II Siedlce wygrała w meczu sparingowym z Jabłonianką Jabłonna Lacka 5:1.

W 18 minucie siedlczanie objęli prowadzenie. Celny strzał zza szesnastki oddał Patryk Klimek. Ten zawodnik miał również okazję na podwyższenie rezultatu, ale górą był bramkarz gości. W 33 minucie Kuba Prachnio po próbie lobu bramkarza trafił w poprzeczkę. W drugiej połowie Pogoniści zabłysnęli skutecznością po stałych fragmentach. Zawodnik testowany i dwukrotnie Marcin Paczkowski trafili do siatki po rzutach wolnych, a Paka dodatkowo wykorzystał rzut karny. Jabłoniankę było stać jedynie na trafienie Karola Przybyszewskiego, który dobił strzał Kuby Lipskiego.

Teraz rezerwy Pogoni poza gierką z zawodnikami testowanymi czeka próba generalna w okręgowym Pucharze Polski. W niedzielę 6 sierpnia o 14:00 w Siedlcach MKP Pogoń II zmierzy się w ramach I rundy z debiutantem – SEMP Pogoń Siedlce.

Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:1 (1:0)

Bramki: Patryk Klimek 18, zawodnik testowany 50, Marcin Paczkowski 55, 58, 64 (k) – Karol Przybyszewski 77

Pogoń II: Jakub Burek (64, 77. Jacek Kozaczyński) – 11. Tomasz Wiewiórka (46, 24. Wiktor Koczkodaj), 18. Bartosz Mlonek, 5. Marcin Paczkowski, 4. Tomasz Borkowski, 17. zawodnik testowany – 15. Radosław Droń (75, 16. Patryk Klimek), 18. Kamil Dmowski, 21. Kuba Prachnio – 9. Dawid Jastrzębski, 16. Patryk Klimek (46, 3. Wojciech Kisieliński)

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)