flaga

Reprezentacja Polski U-17 pokonała w sparingu siedlecką Pogoń 3:0.

Szansę zaprezentowania się przed sztabem pierwszej drużyny otrzymali zawodnicy rezerw: Bartosz Borkowski, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Patryk Rojek i Adrian Wrzosek.

Do przerwy Pogoniści przegrywali 0:2. Już na początku spotkania wynik otworzył Piotr Kowalik, a przed przerwą rezultat podwyższył Oskar Tomczyk. Po przerwie mimo optycznej przewagi biało-niebieskich to młodzi reprezentanci naszego kraju zdobyli trzeciego gola autorstwa Adama Pieniądza.

Mecz z wysokości trybun oglądał selekcjoner seniorskiej reprezentacji Polski – Fernando Santos.

Kolejne spotkanie w ramach eWinner II ligi Pogoń rozegra w niedzielę 23 kwietnia o 13:00 w Pruszkowie ze Zniczem.

Pogoń Siedlce – Polska U-17 3:0 (2:0)

Bramki: Piotr Kowalik 1, Oskar Tomczyk 45, Adam Pieniądz 87

Pogoń: 97. Jakub Kowynia – 98. Maciej Kołoczek, 25. Adam Lewkowski, 19. Maciej Wichtowski (46, 23. Nikodem Fiedosewicz) 14. Adrian Wrzosek, 3. Szymon Mucha – 10. Krystian Gryglak, 21. Kacper Stankiewicz (55, 32. Dawid Dobrzański), 8. Kamil Włodyka, 17. Bartosz Borkowski (46, 20. Patryk Rojek) – 18. Orest Tkaczuk (46, 27. Dawid Jastrzębski)

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)