unnamed (2)

Pogoń Siedlce pokonała w meczu sparingowym III-ligową imienniczkę z Grodziska Mazowieckiego 3:1.

Mecz składał się z czterech części rozgrywanych w formacie 45+15+45+15 minut.

Przez dłuższy okres spotkania utrzymywał się remis 1:1. Prowadzenie objął III-ligowiec po strzale sprzed pola karnego Patryka Kamińskiego. Szesnaście minut później wyrównali biało-niebiescy po ładnej bramce z rzutu wolnego Damiana Nowaka. Szansę na gola dającego prowadzenie gościom miał Michał Wrzesiński, lecz nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul Marcinho w szesnastce. Zemściło się to dwiema bramkami dla podopiecznych Marka Saganowskiego. Najpierw Jakub Sinior wykorzystał podanie Tomasza Mamisa, a wynik na 3:1 ustalił Mateusz Majewski strzelając z punktu na jedenastym metrze (rzut karny podyktowany za faul na Marcinho).

W Pogoni Grodzisk Mazowiecki wystąpili byli piłkarze Pogoni: Michał Wrzesiński i Rafał Zembrowski.

Kolejny sparing zespół z Siedlec rozegra w sobotę 11 lutego o 12:00 ze Zniczem Pruszków.

Sparing

Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:1 (1:1, 1:1, 1:1)

Grano 45+15+45+15 minut.

Bramki: Damian Nowak 36, Jakub Sinior 111, Mateusz Majewski 113 (k) – Patryk Kamiński 20

W 104 minucie Michał Wrzesiński (Pogoń G. M.) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Pogoń S.: 70. Maciej Kikolski (61, 12. Jakub Kowynia) – 98. Maciej Kołoczek (91, 14. Jakub Sinior), 19. Maciej Wichtowski (91, 18. Michał Rutkowski), 18. Michał Rutkowski (61, 2. Tomasz Lewandowski), 23. Nikodem Fiedosewicz (61, 11. Krystian Miś) – 20. Cezary Bujalski (46, 15. Marcel Grochowski; 61. 17. Tomasz Mamis), 14. Jakub Sinior (61, 27. Ernest Dzięcioł), 8. Kamil Włodyka (61, 22. Marcinho), 10. Bartosz Wicenciak (61. 32. Krystian Gryglak), 3. Szymon Mucha (61, 25. Cezary Demianiuk) – 9. Damian Nowak (61, 21. Mateusz Majewski)

Pogoń G.M.: Dmytro Sydorenko – 21. Kacper Łoś, 75. Jakub Budnicki, 2. zawodnik testowany – 24. Kacper Gzieło, 77. Dawid Keller, 6. Jakub Kołaczek, 23. zawodnik testowany – 10. Damian Jaroń, 17. Michał Strzałkowski, 11. Patryk Kamiński. Grali także: 8. Rafał Zembrowski, 9. Szymon Lewicki, 20. Michał Wrzesiński

Żółte kartki: Jakub Sinior 51, Kamil Włodyka 58

Sędzia: Daniel Miler (Siedlce)