IMG_2056

MKP Pogoń zremisował na własnym stadionie z Wisłą Puławy 1:1.

Pierwsza połowa spotkania była lepsza w wykonaniu przyjezdnych. Wisła częściej przebywała na połowie Pogoni i stworzyła więcej sytuacji podbramkowych. Najlepsze okazje przyjezdni mieli za sprawą prób Adriana Paluchowskiego, na którego drodze stanął siedlecki golkiper – Maciej Kikolski. W 38 minucie to jednak siedlczanie objęli prowadzenie. Krystian Miś dośrodkował w pole karne, tam dobrze znalazł się Kamil Włodyka, który głową skierował futbolówkę do siatki.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Obie strony miały swoje szansę, ale w 77 minucie to Wisła zdołała wyrównać stan meczu. Mateusz Klichowicz zagrał do będącego w polu karnym Paluchowskiego, który zdołał złożyć się do strzału i umieścić piłkę w bramce. Do końca spotkania więcej goli nie padło i obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów.

W zespole Wisły wystąpili byli Pogoniści: Adrian Paluchowski i Albert Posiadała.

Kolejne spotkanie Pogoń rozegra w środę 5 października o 13:00 we Wronkach z Lechem II.