DSC_8767

Pogoń II Siedlce pokonała na wyjeździe Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 3:1.

Rezerwy w meczu z Ożarowianką wzmocnił Józef Burta z pierwszej drużyny.

Na prowadzenie siedlczan wyprowadził w 32 minucie Przemysław Rodak. Do przerwy było jednak 1:1, po wyrównaniu w doliczonym czasie Bartosza Rudnika. Pogoń szale na swoją korzyść przechyliła w ostatnich minutach spotkania. Najpierw w 80 minucie rzut karny za faul na Rodaku wykorzystał Aleksander Woźnica, a wynik na trzy minuty przed końcem meczu na 3:1 ustalił Bartosz Kryszczuk.

Kolejne spotkanie Pogoń II rozegra na własnym boisku, w sobotę 25 maja o 17:00 z KS Łomianki.

IV liga

26 kolejka

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 1:3 (1:1)

Bramki: Bartosz Rudnik 45+ – Przemysław Rodak 32, Aleksander Woźnica 80 (k), Bartosz Kryszczuk 87

Pogoń II: 1. Józef Burta – 23. Karol Grochowski, 2. Aleksander Woźnica, 8. Tomasz Górski, 14. Michał Markiewicz – 4. Dominik Krupa (52, 18. Jan Mruz), 24. Przemysław Rodak, 7. Igor Łęczycki, 19. Bartosz Kryszczuk, 55. Michał Filipek – 9. Patryk Skrzypek (50, 29. Cezary Chraszcz)

Żółte kartki dla Pogoni II: Michał Markiewicz 63, Tomasz Górski 86

Sędzia: Łukasz Matlęga (Płock)