10

Pogoń II Siedlce przegrała na wyjeździe z Dolcanem Ząbki 2:4.

Na mecz do Ząbek trener Marcin Tomaszewski zabrał pauzującego za kartki w pierwszej drużynie Daniela Chyłę, a także młodzieżowców, którzy nie znaleźli miejsca w meczowej osiemnastce na mecz z Miedzią Legnica.

Mimo młodego składu, to Pogoniści prowadzili grę, zaś gospodarze skupili się na kontrach. Taki sposób gry bardziej sprzyjał gospodarzom, którzy strzelili dwie bramki. Siedlczan w pierwszej połowie było stać jedynie na gola kontaktowego autorstwa Pawła Marchela. Po zmianie stron biało-niebiescy szybko doprowadzili do wyrównania. Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, tam piłkę wywalczył Michał Panufnik i trafił do siatki. Pięć minut później Dolcan znowu wyszedł na prowadzenie po niefortunnej interwencji Piotra Ceranki. Zamiast wyrównania, w doliczonym czasie gry Sebastian Krawczyk sfaulował jednego z rywali w szesnastce i po rzucie karnym Dolcan zdobył czwartego gola.

W zespole z Ząbek wystąpili byli Pogoniści: Dariusz Dadacz i Grzegorz Krystosiak.

Kolejny mecz MKP Pogoń II zagra w niedzielę 5 listopada o 13:00 w Siedlcach. Przeciwnikiem Pogoni będzie MKS Ciechanów.

IV liga

13 kolejka

Dolcan Ząbki – Pogoń II Siedlce 4:2 (2:1)

Bramki: Konrad Cichowski 18, 39, 90+3, Piotr Ceranka 55 (s) – Paweł Marchel 44, Michał Panufnik 50

Dolcan: 1. Damian Krzyżewski – 18. Dariusz Dadacz, 4. Grzegorz Krystosiak, 17. Bartosz Wybraniec, 19. Paweł Barzyc (76 Adrian Żurkiewicz), 21. Piotr Augustyniak, 27. Patryk Kozierkiewicz, 9. Konrad Cichowski (90+ Mateusz Jaroszewski), 11. Daniel Nawrocki (84 Przemysław Szulakowski), 14. Krystian Lewandowski, 2. Przemysław Więczek

Pogoń II: 12. Patryk Izdebski – 5. Sebastian Krawczyk, 23. Piotr Ceranka, 3. Michał Panufnik, 15. Paweł Łydkowski – 11. Dawid Kieplin, 17. Przemysław Rodak, 8. Daniel Chyła, 14. Adrian Małachowski, 27. Piotr Goś (63, 4. Sebastian Szcześniak) – 21. Paweł Marchel

Żółte kartki: Grzegorz Krystosiak 48 – Adrian Małachowski 57, Piotr Ceranka 88

Czerwona kartka: Bartosz Karczmarek 52 (Pogoń, za dyskusję z sędzią)

Sędzia: Norbert Chrząstek (Radom)