18

W meczu 26 kolejki Nice 1 Ligi Pogoń Siedlce przegrała na wyjeździe z Chrobrym Głogów 0:2.

W składzie Pogoni zabrakło zawieszonych za kartki Arkadiusza Jędrycha Daniela Chyły, a w ich miejsce do składu wskoczyli Jakub Szrek oraz Marcin Burkhardt.

Pogoń, podobnie jak poprzednie dwa starcia, mecz zaczęła bardzo słabo. Już w siódmej minucie Chrobry za sprawą trafienia Sebastiana Boneckiego wyszedł na prowadzenie, Gospodarze bardzo szybko poszli za ciosem. W 17 minucie Bartosz Machaj podwyższył wynik meczu. Pogoń przed przerwą próbowała zdobyć przynajmniej kontaktową bramkę. Najbliżej szczęścia byli Grzegorz Tomasiewicz Konrad Wrzesiński, jednak przy ich próbach zabrakło precyzji.

Druga połowa mogła się zacząć jak pierwsza, ale strzał Mateusza Machaja zza pola karnego na pustą bramkę okazał się niecelny. W 63 minucie Dariusz Zjawiński w niezłej sytuacji uderzył ponad poprzeczką. W kolejnym fragmencie gry Chrobry kontrolował wydarzenia na boisku. Więcej goli w Głogowie już nie padło i podopieczni Ireneusza Mamrota zainkasowali komplet oczek.

W następnej kolejce Pogoń Siedlce w sobotę 22 kwietnia o godzinie 17:00 zmierzy się z Chojniczanką Chojnice.