IMG_4895

Robert Janicki i Grzegorz Tomasiewicz wystąpili w barwach młodzieżowej reprezentacji Polski w sparingu z Grekami.

Polacy wygrali 2:1 po trafieniach Karola Angielskiego (z karnego) oraz Damiana Garbacika. Honorową trafienie dla Greków zapisał na swoim koncie Efthýmis Kouloúris, który w ostatniej minucie zamienił na bramkę jedenastkę.

Pogonistów już w tym momencie nie było na boisku. Grzegorz Tomasiewicz rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a w 57 minucie zastąpił go Robert Janicki. Wychowanek Lecha Poznań został zmieniony w ostatniej minucie przez Bartłomieja Drągowskiego. Bramkarz Fiorentiny musiał zostać wprowadzony do gry w konsekwencji czerwonej kartki Damiana Węglarza.