IMAG0198

Przedstawiamy bramki ze spotkania Pucharowego ze Stilonem (TV NOVA.) oraz wypowiedź pierwszego strzelca w nowym sezonie – Grzegorza Tomasiewicza.

Grzegorz Tomasiewicz: Początek był bardzo dobry, po którym strzeliliśmy bramkę na 1:0. Ponadto stworzyliśmy kilka sytuacji do podwyższenia wyniku. Po kilkunastu minutach założyliśmy średni pressing i czekaliśmy na kontry, które wyprowadzaliśmy. Stilonowi należy się duży szacunek, bo naprawdę chcieli grać w piłkę i nie zasługują na grę w czwartej lidze. Druga połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze, ponieważ drużyna przeciwna dostała czerwona kartkę. Po tej kartce mieliśmy bardzo dużą przewagę, po której udało nam się strzelić dwie bramki. Stworzyliśmy również kilka sytuacji podbramkowych, z których trzeba się cieszyć.