tajfunpogonII

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego w meczu wyjazdowym przegrali z Feniksem Siennica 1:2. Honorowe trafienie w końcówce spotkania zaliczył Patryk Ciulak.

Na mecz do Siennicy Pogoń II pojechała samymi młodzieżowcami, bez wzmocnień z kadry pierwszego zespołu.

Mecz doskonale rozpoczął się dla gospodarzy, którzy już w 3 minucie wyszli na prowadzenie po trafieniu głową Piotra Kowalskiego. Później do głosu zaczęli dochodzić Pogoniści jednak kilka bardzo dobrych okazji zostało zmarnowanych przez napastnika Pogoni – Krystiana Zbiecia. W 29 minucie Fenix zdobył drugiego gola. Błąd obrońców bardzo sprytnie wykorzystał Karol Szczęsny i bez problemu umieścił piłkę w siatce. W drugiej odsłonie siedlczanie bili głową w mur. Bardziej doświadczeni i lepsi fizycznie gospodarze nie pozwalali na wiele zespołowi Tomaszewskiego. Sytuację na kontaktowego gola miał m.in. Jakub Malinowski, ale nie udało mu się pokonać golkipera z Siennicy. Dopiero w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry piłkę ze środka pola otrzymał Patryk Ciulak i w sytuacji sam na sam zdobył honorową bramkę.

Następne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w najbliższą środę o 17:00 na bocznym boisku stadionu ROSRRiT w Siedlcach. Podejmą wtedy Tygrys Huta Mińska.