wojciklukasz2

Rezerwy siedleckiej Pogoni zremisowały na wyjeździe 1:1 z liderem Ligi okręgowej – Podlasiem Sokołów Podlaski.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando siedlczan, którzy byli wzmocnieni dziesięcioma piłkarzami z I-ligowej kadry. Mimo przewagi i okazji na gole, w 22 minucie prowadzenie objął zespół z Sokołowa Podlaskiego. Podanie z prawej flanki otrzymał Przemysław Głowacz, przyjął futbolówkę i z 15 metrów pokonał Przemysława Frąckowiaka.

W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. Siedlczanie naciskali na gospodarzy i w 61 minucie doczekali się wyrównania. Z bocznego sektora boiska Michał Ogrodnik szybko rozegrał rzut wolny z Krystianem Wójcikiem, a ten huknął nie do obrony z narożnika pola karnego. Niestety tylko na tyle było stać siedlecki zespół i z Sokołowa Podlaskiego do Siedlec jedzie tylko jeden punkt.

Następne spotkanie Pogoniści rozegrają w niedzielę 13 września o 16:00 w Siedlcach z Orłem Unin.