16489_965915080137403_8884874774373120645_n

Podopieczni Janusza Bystrzyckiego przegrali w Stanisławowie z miejscowa Tęczą 1:2.

Mecz świetnie rozpoczął się dla Pogoni. Piotr Ceranka wrzucił z własnej połowy boiska piłkę w pole karne gospodarzy, tam piłkę trącił Paweł Dębała i siedlczanie wyszli na prowadzenie. Później kontrolę na boisku zaczęli przejmować zawodnicy Tęczy i zdołali tuż przed przerwą doprowadzić do wyrównania. Błąd Pawła Łydkowskiego wykorzystał Maciej Sadocha i było 1:1.

Po zmianie stron to Tęcza strzeliła zwycięską bramkę. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym zachował się Sylwester Florowski, który strzelił zwycięskiego gola.

30 sierpnia (niedziela) o 17:00 Pogoń II zagra w Mrozach z Watra.