trojka

Drużyna Pogoni III pokonała w wyjazdowym spotkaniu Błękitnych Stoczek 7:0. Jest to kolejny mecz młodej Pogoni bez porażki w tej rundzie.

Mecz odbył się pod kontrolą Pogonistów. Do przerwy siedlczanie prowadzili 4:0 i nic nie zagrażało wygranej biało-niebieskich. Po kwadransie meczu Pogoń zdobyła dwa gole za sprawą trafień Aleksandra Potockiego i wykorzystanym rzucie karnym Tomasza Wiewiórki za faul na Patryku Klimku. Przed przerwą jeszcze jedno trafienie dołożył Potocki oraz Klimek na raty.

Początek drugiej połowy nie przyniósł kolejnych trafień. Siedlczanie dopiero w końcówce spotkania odblokowali swoje celowniki i wpisali się na listę strzelców. Najpierw na 5:0 trafił Paweł Eleryk po indywidualnej akcji, za chwilę hattricka skompletował Potocki w sytuacji sam na sam, a wynik ustalił Klimek wykorzystując podanie od Piotra Wołosiewicza.

Kolejny mecz Pogoni III odbędzie się w sobotę 27 maja o 17:00 w Krzymoszach z ŁDK II Łosice.

Keeza klasa B

19 kolejka

Błękitni Stoczek – Pogoń III Siedlce 0:7 (0:4)

Bramki: Aleksander Potocki (trzy), Tomasz Wiewiórka (k), Patryk Klimek (dwie), Paweł Eleryk

Pogoń III: Konrad Łęczycki – Tomasz Borkowski, Piotr Wołosiewicz, Maciej Wróbel (46 Jakub Malinowski), Radosław Droń, Kuba Prachnio, Kacper Zdunek (50 Kuba Kania), Aleksander Potocki, Paweł Eleryk, Tomasz Wiewiórka, Patryk Klimek

Sędzia: Tomasz Seredziuk (Siedlce)