karnety2liga

Miejski Klub Piłkarski Pogoń informuje, że od 26 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze II ligi w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021.

Zachęcamy do zakupu karnetu na nowy sezon 2020/2021. Ilość miejsc dostępnych na rundę jesienną nowego sezonu wynosić będzie 999 (ze sprzedaży wyłączony będzie sektor G – goście, sektor VIP – strefa O). Ze względu na ograniczenia sanitarne i nowym rozmieszczeniem miejsc (co drugie miejsce na trybunach w rzędach naprzemiennie) nie będzie możliwa rezerwacja swojego miejsca (sprzed pandemii i nowych miejscach na stadionie w dokończonych rozgrywkach sezonu 2019/2020). Będzie obowiązywała zasada kto pierwszy ten lepszy.

W dobie pandemii COVID-19 i wynikających z tego ograniczeniach, zachęcamy do zakupu karnetu.

Sprzedaż biletów rozpoczniemy od dnia 31.08.2020 (poniedziałek)

ZASADY DYSTRYBUCJI KARNETÓW

DOBRA WIADOMOŚĆ DLA KIBICÓW: Sprzedaż karnetów prowadzona będzie na dwa sposoby.

SPRZEDAŻ TRADYCYJNA (STACJONARNA)

Od dnia jutrzejszego tj. 26.08.2020 (środa), od godz. 12.00 będzie można nabywać karnety w formie tradycyjnej (stacjonarnej) w kasie klubu (stadion, ul. Jana Pawła II 6) w godz. 12.00 – 16.00.

Godziny kas w dniach 26.08 – 28.08.2020: kasa klubu otwarta w dniach 12.00 – 16.00.  Godziny sprzedaży w kasie klubu w dniach 31.08 – 04.09.2020 (tydzień poprzedzający mecz) zostanie podany pod koniec tygodnia na stronie internetowej:

UWAGA KIBICE!!!: Podczas sprzedaży tradycyjnej prosimy o zachowanie ścisłego rygoru sanitarnego. Prosimy o zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

SPRZEDAŻ TRADYCYJNA BĘDZIE PROWADZONA TYLKO I WYŁĄCZNIE W KASIE STADIONU PRZY UL. JANA PAWŁA, NIE MA MOŻLIWOŚCI NABYWANIA KARNETÓW W GALERII SPORTOWEJ PRZY UL. SOKOŁOWSKIEJ 33

SPRZEDAŻ ON-LINE

Karnety również będzie można nabywać w formie on-line przez stronę internetową https://siedlce.kupbilety.pl. W czasie pandemii zachęcamy do nabywania karnetów w formie elektronicznej. Kupioną przez internet wejściówkę można wydrukować w domu.

PRZYPOMINAMY ZASADY LOGOWANIA I NABYWANIA BILETÓW ON-LINE

PRZYPOMINAMY, osoby, które kupowały bilety w formie tradycyjnej w sezonie 2019/2020 (przed zawieszeniem rozgrywek w marcu bieżącego roku), jak i poprzednich sezonach, a do tej pory nie kupowały biletów w formie on-line nie rejestrują się tylko przechodzą od razu do logowania (klikając: ZALOGUJ SIĘ) i postępują jak poniżej:

PIERWSZE LOGOWANIE BĘDĄC W SYSTEMIE

LOGIN: numer PESEL lub e-mail (tylko w przypadku jeśli jest podany w systemie)

HASŁO: pierwszy raz to nazwisko osoby literami DUŻYMI (z polskimi znakami)

Natomiast osoby, które nie są zarejestrowane w systemie (tj. osoby, które nie kupowały biletów na stadionie i chcą pierwszy raz uczestniczyć w meczu), muszą odbyć proces rejestracji (klikając: ZAŁÓŻ KONTO), po przez podanie pełnych danych na stronie biletów on-line zgodnie z zasadami pierwszej rejestracji i aktywować swoje konto.

Problemy jakie mogą pojawić się przy logowaniu wynikać mogą z niezgodności danych w systemie z aktualnym stanem. W takim przypadku prosimy o aktualizacje danych w systemie sprzedaży biletów –LINK, lub kontakt e-mail: bilety@mkppogonsiedlce.pl

WAŻNE!!! Drodzy Kibice w momencie zakupu biletu prosimy o zaznaczenie w systemie on-line bilet elektroniczny (nie zaznaczamy w systemie „odbiór osobisty w Miejskim Klubie Piłkarskim”), aby móc pobrać bilet w formie PDF. Ponadto prosimy o zainstalowanie najnowszego oprogramowania JAVA do pobierania plików PDF – zalecane Version 8 Update 251.

W razie problemów prosimy zgłaszać je na adres e-mail: bilety@mkppogonsiedlce.pl

Poniżej cennik karnetów i biletów na sezon 2020/2021.

cennik