wakat koszulka

Przed nami kolejne zmagania na szczeblu centralnym, w których MKP Pogoń Siedlce podejmie rywalizację z drużynami z całej Polski. Klub zaprasza firmy do składania propozycji na obsadzenie głównego miejsca na koszulkach pierwszego zespołu. Oprócz promocji podczas meczów, transmisji internetowych, relacji spotkań w mediach, możliwe że logo sponsora będą oglądać również 2 razy widzowie TVP Sport. Taki mecz średnio ogląda ponad 200.000 osób.

Przed MKP Pogoń Siedlce 12 meczów z takimi drużynami jak: Gryf Wejherowo, Lech II Poznań, Bytovia Bytów, Górnik Polkowice, Błękitni Stargard, Elana Toruń, Olimpia Elbląg, Widzew Łódź, Górnik Łęczna, GKS Katowice, Skra Częstochowa i Stal Stalowa Wola. Jest duże prawdopodobieństwo, że mecze z Widzewem i GKS Katowice zobaczymy na ekranach TV. To świetna okazja do promocji swojej firmy.

Proponujemy następujące warianty:

Z przodu główne miejsce na koszulce i z tyłu na koszulce ponad numerem:

Dwa miejsca – 50 tys. zł

Jedno miejsce – 30 tys. zł

Na rękawie koszulki jedno miejsce – 15 tys. zł

Na spodenkach z tyłu jedno miejsce – 30 tys. zł

Na spodenkach z przodu na nogawce jedno miejsce – 15 tys. zł

Rozpoczęcie wyżej wymienionej współpracy oznacza dołączenie do Pogoń Biznes Klubu. Wiąże się to z dodatkowymi korzyściami.

 

Pełna oferta sponsorska dostępna również w zakładce Pogoń Biznes Klub na naszej stronie internetowej. Być może istnieją jeszcze obszary, na których zależy potencjalnemu sponsorowi. Serdecznie zapraszamy do składania swoich propozycji lub zadawania pytań:

m.osiej@mkppogonsiedlce.pl

tel. 509 38 48 58