_DSC2158

W ostatnim sparingu przed startem rozgrywek Pogoń II Siedlce uległa Orlętom Łuków 2:6.

W meczu wystąpili zawodnicy z kadry pierwszego zespołu, którzy nie znaleźli się w kadrze na spotkanie z Legionovią Legionowo.

Mecz rozpoczął się od dwóch bramek gości. Siedlczanie zdołali wyrównać za sprawą trafień Macieja Gawinkowskiego i Igora Łęczyckiego. Na przerwę siedlczanie schodzili jednak przegrywając 2:4. Po zmianie stron zespół z Łukowa zdobył kolejne dwie bramki i wygrał ostatecznie 6:2.

W Pogoni zagrali Maciej Gawinkowski i Przemysław Rodak, którzy w przeszłości występowali w Orlętach.

W środę 14 sierpnia o 17:30 w Staroźrebach ze Świtem siedlecka Pogoń rozpocznie zmagania w rozgrywkach IV ligi.

Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 2:6 (2:4)

Bramki dla Pogoni II: Maciej Gawinkowski, Igor Łęczycki

Pogoń II: (I połowa) Kamil Ostrowski – Mateusz Wszoła, Przemysław Rodak, Aleksander Woźnica, Michał Markiewicz, Sebastian Bober, Maciej Gawinkowski, Igor Łęczyczycki, Sebastian Barej, Mateusz Kluzek, Bartosz Kryszczuk. (II połowa) Oliwier Dang – Robert Jóźwiuk, Igor Łęczycki, Aleksander Woźnica, Gracjan Sadokierski, Mateusz Karczmarski, Karol Wszoła, Mateusz Jarkowski, Cezary Chraszcz, Patryk Kostyk, Michał Filipek

Sędzia: Emilia Strzalińska (Siedlce)