_DSC2165

Pogoń II Siedlce uległa w sparingu Sępowi Żelechów 2:3. Bramki dla Pogoni zdobyli: Maciej Gawinkowski i Michał Ambroziak.

W meczu z Sępem w barwach Pogoni zagrał bardzo młody skład, uzupełniony zawodnikami z drużyny juniorów 2003. Ponadto testowani byli bramkarz Kamil Ostrowski (Watra Mrozy) i pomocnik Karol Niegowski (Strzelec Chodów).

Mimo remisu do przerwy, po zmianie stron reprezentant siedleckiej klasy A zdołał przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Kolejny sparing Pogoń II rozegra w sobotę 27 lipca o 11:00 z beniaminkiem IV ligi – Podlasiem Sokołów Podlaski.

Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechow 2:3 (1:1)

Bramki dla Pogoni II: Maciej Gawinkowski, Michał Ambroziak

Pogoń II: (I połowa) Kamil Ostrowski – Maciej Litwiński, Dominik Krupa, Aleksander Woźnica, Michał Markiewicz – Cezary Chraszcz, Przemysław Rodak, Maciej Gawinkowski, Gracjan Sadokierski – Bartosz Kryszczuk, Michał Filipek. (II połowa) Albert Posiadała – Dominik Krupa, Przemysław Rodak, Mateusz Karczmarski, Michał Markiewicz, Karol Niegowski, Michał Ambroziak, Maciej Gawinkowski, Jan Mruz, Cezary Bujalski, Gracjan Sadokierski

Sędzia: Krzysztof Borkowski (Siedlce)