10836630_402979916550410_1984616504_n

Pogoń II Siedlce uległa zespołowi Orląt Radzyń Podlaski 0:4. Bramki dla gości zdobyli: Pliszka, Zmorzyński, Zarzecki oraz Panufnik (s).

Na początku pierwszej odsłony Damian Guzek precyzyjnym uderzeniem wymierzył prosto w światło bramki, ale na linii strzału bezbłędnie ustawił się golkiper z Radzynia. Cztery minuty później uderzeniem na krótki słupek popisał się Pliszka, zdobywając pierwszego gola dla swojego zespołu.

.

Nie trzeba było długo czekać na kolejną akcję ofensywną przyjezdnych, którzy wykorzystali błąd w obronie i podwyższyli prowadzenie. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Zarzecki zdobył trzecią bramkę dla zespołu z Radzynia.

.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4, po samobójczym trafieniu jednego z biało-niebieskich.

Pogoń II Siedlce – Orlęta Radzyń Podlaski (0:3) 0:4

Pogoń: Antoszczuk, Panufnik, Styczek, Guzek  (Nieścieruk), Ciulak, Zawadka (Głuchowski), Majczyna, Nico Luaces (Konasiuk), Krawczyk S., Janusiewicz (Czarnocki)