trojka

Pogoń III Siedlce uległa w Łosicach miejscowemu ŁDK 1:3.

Mecz dobrze rozpoczął się dla biało-niebieskich. Szymon Wołek dośrodkował w pole karne, a skuteczną główką popisał się Tomasz Borkowski, dając Pogonistom prowadzenie. Po pół godzinie gry odpowiedzieli gospodarze. Po dośrodkowaniu w szesnastkę z kilkunastu metrów głową do wyrównania doprowadził Mateusz Chmielnicki. Trzy minuty później prowadzenie ŁDK dał Kacper Wyrzykowski, pokonując Krzysztofa Popiołka w sytuacji sam na sam.

Po zmianie stron padła tylko jedna bramka. W 69 minucie sędzia Mariusz Domżalski dopatrzył się faulu Bartosza Mlonka na rywalu we własnym polu karnym. Jedenastkę skutecznie wykorzystał Kamil Kasjaniuk. Do końca meczu więcej goli nie padło i trzy punkty zostały w Łosicach.

Następny mecz zespół Kamila Dmowskiego rozegra w niedzielę 27 października o 12:30 w Siedlcach z MKS Małkinia.

Liga okręgowa

11 kolejka

ŁDK Łosice – Pogoń III Siedlce 3:1 (2:1)

Bramki: Mateusz Chmielnicki 30, Kacper Wyrzykowski 33, Kamil Kasjaniuk 69 (k) – Tomasz Borkowski 7

ŁDK: 1. Mateusz Sergiej – 2. Michał Niciporuk, 7. Paweł Bartoszuk, 11. Kacper Wyrzykowski (75, 9. Maciej Szpura), 13. Jakub Głuchowski, 17. Kamil Kasjaniuk, 18. Cezary Chraszcz, 19. Mateusz Chmielnicki (65, 16. Józef Chibowski), 22. Szymon Domański (50, 20. Paweł Niciporuk; 82, 6. Szymon Grochowski), 24. Dawid Ułasiuk, 37. Dominik Jaszczuk (80, 25. Mikołaj Kasjaniuk)

Pogoń III: 70. Krzysztof Popiołek – 2. Tomasz Borkowski, 13. Bartosz Mlonek, 4. Mikołaj Pluchrat, 7. Szymon Wołek (71, 16. Sebastian Stefaniak), 14. Maciej Stefaniuk (70, 8. Piotr Wołosiewicz), 21. Piotr Trębicki, 20. Jakub Kosyl (60, 19. Mikołaj Bożek), 15. Kacper Kalaciński, 11. Filip Grochala (82, 3. Maciej Wróbel), 10. Patryk Klimek

Żółte kartki: Mateusz Chmielnicki 40, Paweł Bartoszuk 43 – Patryk Klimek 34, Maciej Stefaniuk 53, Bartosz Mlonek 72

Sędzia: Mariusz Domżalski (Siedlce)