rezerwy

Pogoń II Siedlce uległa w Pruszkowie rezerwom Znicza 2:3.

Źle rozpoczęło się spotkanie dla podopiecznych Piotra Wałachowskiego. Już w 8 minucie po stracie na własnej połowie piłkę do siatki skierował Wiktor Kieszek. Kilka minut później Pogoniści zdołali wyrównać. Po dośrodkowaniu Szymona Muchy piłkę do bramki gospodarzy skierował Dawid Jastrzębski. Niestety, przed przerwą Znicz znów objął prowadzenie. Po stałym fragmencie gry gola strzelił Mateusz Jasiński.

Po zmianie stron miejscowi podwyższyli prowadzenie. W polu karnym faulu dopuścił się Patryk Szatkowski a jedenastkę wykorzystał Maksymilian Brejnak. Pogoniści do końca meczu walczyli o korzystny rezultat, lecz stać ich było jedynie na kontaktową bramkę Jastrzębskiego.

Kolejne spotkanie rezerwy biało-niebieskich rozegrają w niedzielę 13 października o 12:30 w Siedlcach z Mazurem Karczew.

V liga

9 kolejka

Znicz II Pruszków – Pogoń II Siedlce 3:2 (2:1)

Bramki: Wiktor Kieszek 8, Mateusz Jasiński 31, Maksymilian Brejnak 67 (k) – Dawid Jastrzębski 17, 73

Znicz II: 1. Maciej Sypniewski – 4. Hubert Brysiak, 6. Michał Szkopiński (79, 15. Jakub Miazgowski), 7. Szymon Cieloch (53, 16. Kacper Rogoziński), 8. Szymon Jannasz, 10. Mikołaj Kunicki (82, 14. Ilia Awerianow), 11. Ołeksandr Plaksiuk (75, 22. Franciszek Bożyk), 17. Aleksander Redliński, 18. Mateusz Jasiński, 19. Wiktor Kieszek (84, 99. Kacper Wyszkowski), 20. Maksymilian Brejnak

Pogoń II: 1. Patryk Szatkowski – 5. Adam Lewkowski, 6. Isaac Amoah (61, 8. Bolesław Świerczewski), 21. Jakub Okusami, 25. Szymon Mucha (75, 17. Filip Grochala), 19. Dariusz Strus, 20. Dawid Dobrzański (89, 3. Tomasz Borkowski), 18. Krystian Gryglak (75, 7. Szymon Wołek), 22. Bartosz Borkowski (79, 16. Patryk Klimek), 11. Danny Babor, 10. Dawid Jastrzębski

Żółte kartki: Szymon Cieloch 51, Kacper Wyszkowski 90+2 – Szymon Mucha 30

Sędzia: Łukasz Matlęga (Płock)