trojka2

Trzeci zespół MKP Pogoń zwyciężył u siebie z Naprzodem Skórzec 2:1.

Już w 5 minucie siedlczanie objęli prowadzenie. Skutecznym uderzeniem z dystansu piłkę w siatce zmieścił Patryk Klimek. Do przerwy więcej goli nie było, choć w 29 minucie Pogoniści mieli rzut karny za faul bramkarza Pawła Krawczyka na Jakubie Gębickim. Jedenastki nie wykorzystał jednak Olivier Olszewski. Po zmianie stron niespodziewanie do wyrównania doprowadzili piłkarze ze Skórca. Wynik remisowy utrzymywał się do 89 minuty, kiedy to po zamieszaniu w polu karnym gola na wagę trzech punktów strzelił Bolesław Świerczewski.

Kolejny mecz zespół Kamila Dmowskiego rozegra w sobotę 5 października o 14:30 w Żelechowie z Sępem.

Liga okręgowa

8 kolejka

Pogoń III Siedlce – Naprzód Skórzec 2:1 (1:0)

Bramki dla Pogoni III: Patryk Klimek 5, Bolesław Świerczewski 89

W 29 minucie Olivier Olszewski (Pogoń III) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Krawczyk obronił).

Pogoń III: 1. Patryk Szatkowski – 10. Piotr Krasnodębski, 13. Bartosz Mlonek, 3. Kacper Zdunek, 2. Kuba Prachnio, 15. Jakub Gębicki (46, 11. Sebastian Stefaniak) – 19. Dawid Dobrzański (90, 17. Piotr Trębicki), 14. Paweł Szeląg (60, 8. Bolesław Świerczewski), 7. Szymon Wołek (60, 23. Kacper Kalaciński) – 9. Olivier Olszewski (70, 20. Jakub Kosyl), 16. Patryk Klimek

Naprzód: 1. Paweł Krawczyk – 4. Kacper Końca, 6. Paweł Wasiluk, 2. Cris (38, 3. Mateusz Postrzygacz), 5. Paweł Nawrocki – 13. Damian Śliwiński, 22. Krzysztof Łokietek, 20. Mateusz Pszczel (85, 8. Maciej Kępkowicz), 23. Rafał Kurowski, 10. Filip Dąbrowski – 19. Łukasz Woźniak (75, 14. Jakub Dmowski)

Żółta kartka: Paweł Szeląg 57

Sędzia: Krystian Przedlacki (Siedlce)