mkp

Pogoń II Siedlce pokonała na własnym boisku LKS Chlebnia 3:2.

Po pół godzinie gry siedlecka Pogoń prowadziła z drużyną gości już 2:0. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Dawid Jastrzębski, najpierw wykorzystując sytuację sam na sam z golkiperem, a następnie po zespołowej akcji i podaniu Dannego Babora uderzając w okienko bramki przeciwników. Przed przerwą goście zdołali strzelić kontaktowe trafienie, a kilka minut po zmianie stron doprowadzić do remisu. Gola na wagę zwycięstwa biało-niebieskich zdobył w 60 minucie Kamil Dmowski. Z rzutu wolnego uderzył Dominik Leszczuk, bramkarz odbił piłkę, a Tomasz Borkowski obsłużył strzelca gola. W końcowych minutach spotkania obie drużyny mogły pokusić się o kolejne trafienia, lecz zabrakło skuteczności.

Następne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 21 września o 16:00 na wyjeździe z Drogowcem Jedlińsk.

V liga

6 kolejka

Pogoń II Siedlce – LKS Chlebnia 3:2 (2:1)

Bramki: Dawid Jastrzębski (dwie), Kamil Dmowski 60 – nieznany, Michał Nowakowski 55

Pogoń II: 97. Eric Topór – 3. Tomasz Borkowski, 4. Adam Lewkowski, 13. Bartosz Mlonek, 2. Cezary Bujalski (72, 18. Krystian Gryglak), 6. Kamil Dmowski (85, 9. Olivier Olszewski), 5. Dominik Leszczuk, 19. Szymon Mucha (79, 8. Dawid Dobrzański), 22. Dawid Jastrzębski (82, 7. Szymon Wołek), 17. Danny Babor (89, 21. Bolesław Świerczewski), 14. Bartosz Borkowski (90+2, 16. Patryk Klimek)

Chlebnia: Piotr Modzelewski – Marcin Rackiewicz, Jakub Łabęda, Łukasz Gwardiak (85, Damian Skirski), Michał Nowakowski, Borys Ostapenko (79 Jehor Czenśkyj), Jakub Sokołowski, Piotr Jastrzembski, Paweł Czarnecki, Antoni Sidor (79 Hubert Pakuła), Damian Warmiak

Żółte kartki: Bartosz Mlonek 63, Tomasz Borkowski 69, Adam Lewkowski 90, Olivier Olszewski 90+4 – Damian Skirski 86

Sędzia: Marek Lewandowski (Warszawa)